Buradasınız
Anasayfa > Tanıtım Yazısı > WP Eklenti, Kod ve Temaları Çatlak Blog’da

WP Eklenti, Kod ve Temaları Çatlak Blog’da

catlakblog-wordpress-tema

Yeni projeler arasında en çok öne çıkan çatlak blog SEO ve Teknoloji yanında wordpress temaları, eklentileri ve kodlarıylada başarıyı hedefliyor. Webmaster Platformu olarak destek vermeyi hedefleyen Çatlak Blog WordPress için en iyi temalar ve eklentilerinede önem vermektedir.

WordPress‘in genel webmasterlar arasında kalitesi kartışılmaz derecede iyidir ve kullanıcıları bakımından çok fazla olduğuda bilinmektedir. Webmasterlara hizmet veren bir blog olarak Wordress‘i atlamak zaten beklenmezdi. Çatlak blog’da düşündüğümüz gibi buraya önem verecektir.

Başlıca konularına bakıldığında, indirme olarak kullanılmasada tanıtım olarak sunulacak olan en iyi temaları en iyi eklentileri sunacak, tanıtacak ve elde etmek için kaynakları sunacaktır.

WordPress kodları olarakda etkili ve önemli geliştirmeleri kullanabilecekleri kodları seçerek ziyaretçilere sunmaktadır.

Çatlak Blog’un WordPress tema eklenti ve kodları‘nı adresten inceleyebilirsiniz.

 

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

One thought on “WP Eklenti, Kod ve Temaları Çatlak Blog’da

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım