v3.3 Danışmanlık – İş, Finans WordPress Tema

Consulting v3.3 - Business, Finance WordPress Theme

v3.3 Danışmanlık – İş, Finans WordPress Tema

indir Danışmanlık v3.3, Danışmanlık WordPress Tema Bedava indir, 3.3 Nulled Consulting, nulled v3.3 danışmanlık, Danışmanlık WordPress Tema v3.3, Son Sürüm ücretsiz indir, danışmanlık v3.3 danışmanlık, Danışmanlık WordPress Tema nulled

Kolayca gerçek içeriği ile iş sağlayan herhangi bir hizmet için modern bir web sitesi oluşturabilirsiniz WP Danışmanlık kullanma. Kolayca gerçek içeriğini düzenlemek ve sürükle-bırak sayfa oluşturucu ile sayfa düzenini oluşturmak.

 

Demo Adresi İndirme Adresi

 

Yükleme ve Sizin Premium WordPress Tema etkinleştirilmesi

Eğer Premium WordPress® Theme yükledikten sonra, sizin hosting hesabınıza yüklemek gerekir o arşivden, sonra etkinleştirin.

Sizin Premium WordPress Tema yüklemek için

/ Wp-content / themes dizinine tema içeren ZIP dosyasını yükleyin. Daha fazla bilgi için, web sitenizin (FTP) Yükle dosyalarına bakın.Sadece yüklenen ZIP dosyasını arşivden. Daha fazla bilgi için, Arşivden dosya ve dizinleri bakın.

Sizin Premium WordPress Tema etkinleştirin için

(Kodeks example.com etki alanı adıdır http://example.com/wp-admin) WordPress kontrol paneline giriş yapın.Görünüm menüsünden, Temalar seçin.Mevcut Temalar bölümünde, Premium WordPress Tema altında, Etkinleştir’i tıklatın.

 

Previous Newsmag v3.0 - Wordpress Haber Dergisi Gazetesi Tema
Next Strata v2.1.1 - Profesyonel Çok Amaçlı Wordpress Tema

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

2 Yorum

 1. ümit
  Aralık 24, 23:51 Reply

  merhabalar hocam bu tema ücretiszmi orjinal sitesinde ücretlide o yüzden soruyorum temayı yüklediğimizde lisans istermi bir sorun yaratırmı cevap verirseniz sevinirim

  • Furkan Tunahan
   Aralık 25, 13:24 Reply

   Tema warez olarak sunulmaktadır. Yani lisans kırılmış şekildedir. Büyük projeleriniz varsa her zaman lisanslı ürün tercih edilmelidir. Temanın paylaşımı yurtdışı kaynaklıdır kesin güvenilirliği yok.

Yorum yapmak ister misin?