Ücretsiz DoFollow Backlink

Ücretsiz DoFollow Backlink

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza ücretsiz, DoFollow, Alexa TR 702 Global ise 32K olan siteden backlink alabilme imkanı sağlayacağız. Bu kaynak aracılığıyla alacağınız bağlantıları ana sayfanız yerine en çok ilgi gösterdiğiniz alt sayfalarınızdan herhangi birine alabilirsiniz. Bu sayede hem alt sayfalarınız hem ana sayfanız otorite kazanacaktır. Ben bu siteden backlink aldım benim siteme fayda sağlamadı gibi düşüncelere kapılmayın. Bu tür kaynaklar hemen etkisini göstermez.

 

ucretsiz-dofollow-backlink-1024x525

Şimdi dilerseniz bu muhteşem kaynaktan bağlantı alma yöntemlerini inceleyelim;

Öncelikle c2.me web sitesine giriş yapıp sağ tarafta yer alan üye kayıt formunu dolduruyoruz.

c2-me-backlink-icin-kayit-ol-1024x562

 

Daha sonra açılan sayfada ayarlar simgesine daha sonrada profile seçeneğine tıklayarak bilgilerimizi güncelliyor sitemize ait bağlantımızı ekliyor ve profil fotoğrafımızı yükleyip süreci tamamlıyoruz.

 

c2-me-profil-guncelleme

 

ukarıda oluşturduğumuz profili görmek isteyenler http://c2.me/sitedestek bağlantısını ziyaret edebilirler. Örnek bir profil olduğundan dolayı sizde profilinizi oluştururken bizim profilimizden yola çıkarak kendi profil sayfanızı yapılandırabilirsiniz.

Previous SEO Nedir? Nasıl Yapılır? Ne İşe Yarar? (Arama Motoru Optimizasyonu)
Next PR8 Siteden Makale Yayınlayarak Backlink Almak

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

İlk yorumu siz yapabilirsiniz. Yorum yap!