Buradasınız
Anasayfa > WordPress > TrendyBlog v2.0 – Çok Amaçlı Magazine WordPress Tema

TrendyBlog v2.0 – Çok Amaçlı Magazine WordPress Tema

TrendyBlog v2.0 - Multipurpose Magazine Theme

 

TrendyBlog v2.0 – Çok Magazine Tema

TrendyBlog v2.0 TrendyBlog v2.0 indir, Nulled, TrendyBlog WordPress Tema Bedava indir, TrendyBlog 2.0 Nulled, TrendyBlog WordPress Tema v2.0, TrendyBlog Son Sürüm indir, TrendyBlog v2.0, TrendyBlog WordPress Tema nulled

TrendyBlog haberler, bloglar ve inceleme siteleri için benzersiz, temiz ve modern bir tema. o görüntülenebilir herhangi bir cihaza adapte böylece toplam duyarlı. Bu HTML5 gibi büyük özellikleri, CSS3 efektleri ile yüklenir. Sen istediğiniz herhangi widget ekleyebilirsiniz mega menü olsun. Menü sabit veya yapışkan ise yönetim panelinde seçebilirsiniz. Sen arka plan görüntüsü veya katı renk ile, sabit veya geniş sayfayı ayarlayabilirsiniz. Video veya ses dosyalarını gömebilirsiniz.

 

[button color=”red” size=”medium” link=”http://bc.vc/nXoJlYm” target=”blank” ]Demo Adresi[/button]

[button color=”green” size=”medium” link=”http://bc.vc/VNH607N” target=”blank” ]İndirme Adresi[/button]

 

Yükleme ve Sizin Premium WordPress Tema etkinleştirilmesi

Eğer Premium WordPress® Theme yükledikten sonra, sizin hosting hesabınıza yüklemek gerekir o arşivden, sonra etkinleştirin.

Sizin Premium WordPress Tema yüklemek için

/ Wp-content / themes dizinine tema içeren ZIP dosyasını yükleyin. Daha fazla bilgi için, web sitenizin (FTP) Yükle dosyalarına bakın.Sadece yüklenen ZIP dosyasını arşivden. Daha fazla bilgi için, Arşivden dosya ve dizinleri bakın.

Sizin Premium WordPress Tema etkinleştirin için

(Kodeks example.com etki alanı adıdır http://example.com/wp-admin) WordPress kontrol paneline giriş yapın.Görünüm menüsünden, Temalar seçin.Mevcut Temalar bölümünde, Premium WordPress Tema altında, Etkinleştir’i tıklatın.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

3 thoughts on “TrendyBlog v2.0 – Çok Amaçlı Magazine WordPress Tema

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım