Buradasınız
Anasayfa > Webmaster > TeamViewer 11.0.56 Enterprise Portable Full Türkçe İndir

TeamViewer 11.0.56 Enterprise Portable Full Türkçe İndir

Teamviewer-Cover

 

Teamviewer ile uzaktaki bilgisayarınıza erişim sağlayıp yönetebilirsiniz. Dünya üzerinde 200 milyondan fazla kullanıcısı bulunması ne kadar güvenilir bir program olduğunun en güzel göstergesi diyebiliriz. Kullanılabilmesi için etkileşime girecek her iki bilgisayarda da teamviewerın kurulu olması gerekiyor.

Sadece iki bilgisayar arasında değil, birçok bilgisayar arasında bağlantı kurulup uzaktan toplantı bile yapılabilir. Eğer bilgisayarlarda mikrofon bulunuyorsa, toplantı ses destekli bile olabilir. Günümüzde teamviewerın sesli toplantı özelliği sayesinde uzaktan photoshop dersi, dreamweaver dersi gibi özel dersler de veriliyor.

Bu sayede yol, zaman ve paradan tasarruf yapılabiliyor. Optimize edilmiş özellikleri ile sanki uzaktaki bilgisayar önünüzdeymiş gibi kullanabiliyor veya uzak bilgisayarın başındaki kişinin bilgisayarda yaptıklarını adım adım izleyebiliyorsunuz.

butonlink

 

–  32 BİT 

İndirme Linki :  Dosya Yükleniyor

Alternatif        : Dosya Yükleniyor

 

 

–   64 BİT 

İndirme Linki :Dosya Yükleniyor

Alternatif        :Dosya Yükleniyor


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım