Buradasınız
Anasayfa > Web Site Tanıtım Yazıları > Site ziyaretçi ve hit arttırma

Site ziyaretçi ve hit arttırma

Web Site Hit Arttırma

Web sitelerinizin hitini arttırmak (Ziyaretçi arttırmak) için en bilindik yöntemler popüler konular üzerinde özgün makalelerin yazılmasıdır. Yeni ve özgün konular o anlık olarak ziyaretlerinizi arttıracaktır. Ama SEO önerileri içinden en bilindik yöntemlerden birisi bu sürüç içinde site kalitesini arttırmak için anlık ziyaretçiler ile siteyi canlı tutmaktır.

 

Site Ziyaretçi Arttırma Nasıl Yapılır.

Bu yöntem bir çok yeni başlangıç sitede sunulmaktadır. Aslında bu yöntem bir tür yardımlaşma olarakta bilinir. Siz başka kullanıcıların sitelerini ziyaret ederek puan kazanırsınız. Puanlarınız ile diğer kullanıcılardan ziyaret talep edersiniz.

Bu kolay yöntem ile binlerce puan ve bu puanlarla binlerce hit kazanabilirsiniz. Minumum yoğunluğa ve çalışma puan birikiminize göre günlük 100 ile 1000lerce hit kazanmanız mümkündür. Günlük ne kadar ziyaretçi kazanacağınız tamamen size kalmıştır.


Site hit arttırma önerileri

Size birebir hit arttırma işlemlerinde kullandığımız sistemi sunmak istiyoruz. Big Nafy Hit Arttıma diğer sitelere göre bazı özellikleri vardır bunları şöyle sıralayabiliriz.

Doğrudan hit kazanırsınız.

Bir çok hit arttırma yöntemleri referals olarak hit göndermektedir. Yani site içinde site açma kodları ile yapmaktadır. Bu yöntem bir çok tarayıcı üzerinde sizin hangi sitelerden hit aldığınız görünmektedir ve gerek arama motorları, analiz siteleri veya diğer kullanıcılar bakımından fark edilmektedir. Sizin sitenizin kalitesinin tamamen hit arttırma yöntemleri ile oluştuğunu gösterir.

Big Nafy bu yöntemle çalışmıyor. Siteniz size yeni bir sekme ile doğrudan hit sağlamaktadır. Yeni bir kimsenin tarayıcıya direk olarak sitenizi yazmasındaki gibi bir etki yaratır. Google organik olarak bilinen hitler google aramalarında bir çok test ortamında zararlı filtrelere neden olduğu görülmektedir bu nedenle hit arttırma yöntemlerinde kullanılmamaktadır.

Ziyaretçinin sitede ne kadar kalacağını belirleyebilirsiniz.

Ziyaretçilerin site içinde kısa süre durmaları Alexa analizlerinde, Siteden hemen çıkma oranlarını yükseltir. Site içinde görüntülemeler, durma oranlarını düşürmektedir. Diğer sitelerde bu süre 5 ile 10 15 saniye orasında değişmekteyken Big Nafy Hit Arttırma Sitesinde bu süre 10 saniye ile 60 saniye içinde siz seçebilirsiniz ve alexa sıralamanızı arttırabilirsiniz.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.

Bir Cevap Yazın

Top