Site ziyaretçi ve hit arttırma

Web Site Hit Arttırma

Web sitelerinizin hitini arttırmak (Ziyaretçi arttırmak) için en bilindik yöntemler popüler konular üzerinde özgün makalelerin yazılmasıdır. Yeni ve özgün konular o anlık olarak ziyaretlerinizi arttıracaktır. Ama SEO önerileri içinden en bilindik yöntemlerden birisi bu sürüç içinde site kalitesini arttırmak için anlık ziyaretçiler ile siteyi canlı tutmaktır.

 

Site Ziyaretçi Arttırma Nasıl Yapılır.

Bu yöntem bir çok yeni başlangıç sitede sunulmaktadır. Aslında bu yöntem bir tür yardımlaşma olarakta bilinir. Siz başka kullanıcıların sitelerini ziyaret ederek puan kazanırsınız. Puanlarınız ile diğer kullanıcılardan ziyaret talep edersiniz.

Bu kolay yöntem ile binlerce puan ve bu puanlarla binlerce hit kazanabilirsiniz. Minumum yoğunluğa ve çalışma puan birikiminize göre günlük 100 ile 1000lerce hit kazanmanız mümkündür. Günlük ne kadar ziyaretçi kazanacağınız tamamen size kalmıştır.


Site hit arttırma önerileri

Size birebir hit arttırma işlemlerinde kullandığımız sistemi sunmak istiyoruz. Big Nafy Hit Arttıma diğer sitelere göre bazı özellikleri vardır bunları şöyle sıralayabiliriz.

Doğrudan hit kazanırsınız.

Bir çok hit arttırma yöntemleri referals olarak hit göndermektedir. Yani site içinde site açma kodları ile yapmaktadır. Bu yöntem bir çok tarayıcı üzerinde sizin hangi sitelerden hit aldığınız görünmektedir ve gerek arama motorları, analiz siteleri veya diğer kullanıcılar bakımından fark edilmektedir. Sizin sitenizin kalitesinin tamamen hit arttırma yöntemleri ile oluştuğunu gösterir.

Big Nafy bu yöntemle çalışmıyor. Siteniz size yeni bir sekme ile doğrudan hit sağlamaktadır. Yeni bir kimsenin tarayıcıya direk olarak sitenizi yazmasındaki gibi bir etki yaratır. Google organik olarak bilinen hitler google aramalarında bir çok test ortamında zararlı filtrelere neden olduğu görülmektedir bu nedenle hit arttırma yöntemlerinde kullanılmamaktadır.

Ziyaretçinin sitede ne kadar kalacağını belirleyebilirsiniz.

Ziyaretçilerin site içinde kısa süre durmaları Alexa analizlerinde, Siteden hemen çıkma oranlarını yükseltir. Site içinde görüntülemeler, durma oranlarını düşürmektedir. Diğer sitelerde bu süre 5 ile 10 15 saniye orasında değişmekteyken Big Nafy Hit Arttırma Sitesinde bu süre 10 saniye ile 60 saniye içinde siz seçebilirsiniz ve alexa sıralamanızı arttırabilirsiniz.

 

Previous Catlak'tan SEO önerileri
Next SEO uzmanı

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

İlk yorumu siz yapabilirsiniz. Yorum yap!