Buradasınız
Anasayfa > Nasıl Site Açılır > Site Konusunda Kararsızım.

Site Konusunda Kararsızım.

Bir çok kişiden duyduğumuz gibi ” Çağ bilgisayar çağı” bilgi akımının kitaplardan ansiklopedilerden dijital ortama terfi ettiği bir zamanda yaşıyoruz. İnterneti bir dünyaya benzetirsek siteleri de birer ev olarak görebiliriz sanırım. Hepimiz birer misafir oluyoruz. Böyle bir dünyada nasıl herkesin bir e-posta hesabı, facebook , twitter hesabı varsa kişisel bir sitesi olması gerektiği kanısındayım. İnternet siteleri sadece para kazananların veya ürün tanıtılan yerler gibi görülmemelidir. Tabi ki sizi kimse ziyaret etmiyor olabilir ama bu hep böyle gideceği anlamına gelmez.  Nasıl kendi evinizi tarif ederken bilindik yerleri kullanıyorsanız  burada da sizden daha çok hit’e sahip sitelerden yardım alarak kendi sitenize kullanıcı çekebilir hit kazanabilirsiniz.

Facebook’u örnek alırsak herkes kendi sayfalarını oluşturarak bir kitleye hitap etmeye sesini duyurmaya çalışıyor. Kendi ebinizi inşa etmek varken bir odaya tıkılıp kalmayı tercih ediyorlar. ” Odadan eve açılan bir kapı” yapabiliriz.  Bir firmamız olabilir dünyaca bütün dillerde bir çok ülkeyle iş yapıyor olabiliriz yada küçük bir mahalle bakkalımız olabilir. Aslına bakarsanız ikisininde içieriği aynıdır. Sadece gerçek dünyaya indexli yaşadığımız için büyüme planına göre hareket etmek istiyoruz. Biraz daha sonra açarız hep.

Belkide hiç bir özelliği olmayan vasıfsız bir insanız . Bir ay boyunca sadece ailenle bir kez dışarda yemek yiyecek kadar para arttırılabilen bir işte çalışıyoruzdur. ( çoğumuz aynıyız) Ek gelir olarak görebileceğimiz bir iş arıyoruzdur. İnternet bizi kitlemize ulaştıracaktır. Sizi hiç tanımayan insanlar sizi google  ile bulacak ve size katkı sağlayacaklar. Sadece doğru adımlar atmalıyız.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım