Buradasınız
Anasayfa > HTML > Şık ve Çok Güzel Html Yapım Aşamasında Sayfası

Şık ve Çok Güzel Html Yapım Aşamasında Sayfası

site-yapim-asamasinda

Mouse hareketine duyarlı şekilde hareketli site yapım aşamasında template, müzik arkaplanlı bir site under template. Flash özellikli olarak tasarlanmış bir html altyapılı tasarımdır. Düşük boyutlu olarak ziyaretçilerinizi karşılayabileceğiniz basit bir yapım aşamasında sayfası.

* Mp3 değiştirilebilir ses,

* Mouse hassaslığında haraket,

*Mail ve bilgi yazıları*

HTML Site yapım aşamasında template. indir

Tür : HTML

Boyut : 2.7 MB

İndirme Linki : İndirmek için tıkla

Önemli Not : Dosyayı indirmek için açılan sayfadaki 5 saniyelik reklamı geç demeniz gerekmektedir. Sonrasında yandex diskten dosyayı indrebilirsiniz. Bazı gerizekalı arkadaşlarımız reklamlardan indirdikleri dosyaları anlamayacak kadar salak ve web tasarımcıyım diye bu template indirmeye çalışıyorlar. Sonra gelip burada küfür ederek virüs var diyorlar. Binlerce kişi indirip teşekkür etmek için gelen nadir ama küfür etmek için adam erinmemiş. Saygısızlığınız arttıkca karşınıza daha çok zorluk gelecektir.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

10 thoughts on “Şık ve Çok Güzel Html Yapım Aşamasında Sayfası

    1. Sen bu kafayla ve uslupla bir bok değiştiremezsin akıllı bıdık. O kadar bilgin yoksa kafanı kaldır başka bir göze dik.

    1. Link kontrol edildi çalışıyor, 5 saniyelik bc.vc reklamını geçmeniz gereklidir sonrasında yandiskten indirebilirsiniz.

  1. Flash içerik. yeni sistemi göz önünde bulundurur ve flash player’ın tüm dünyada hızla anlaşmalarını bitirerek sonlanmasını ayrıca Mobil cihazlarında destek sıkıntısını da eklersek. Bunun yanında HTML 5 in zenginliğini de eklersek, aynısını html 5 ile yaparak kullanabiliriz.
    emek için teşekkürler bundan 5 yıl önce süper işe yarardı ama şimdi pek öyle denemez.

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım