Buradasınız
Anasayfa > Oyun Tanıtımı > Serious Sam: The Second Encounter Tek Link İndir

Serious Sam: The Second Encounter Tek Link İndir

kapak

 

Genel

Serious Sam: The Second Encounter çok selefi gibidir İlk Encounter ; Bir önceki oyundan düşman ve silah hepsini bulunmaktadır. Önemli farklılıklar oyunda yeni seviyeleri, düşman ve silah vardır.

TSE dört yeni silahlar, tanıtır XOP Flamethrower , P-Lah Chainsaw , RAPTOR Sniper Rifle ve Ciddi Bomba . Bu silahlar var olan oyuncunun cephanelik boşlukları doldurmak için tasarlanmış ilk Encounter gibi Sniper Rifle oyuncu uzun menzilli ateş vermek için kullanılır nasıl gibi, Flamethrower gibi orta güç düşman ordularını ile ilgileniyor içindir Kleer İskelet , Chainsaw gibi zayıf düşman, ordularını aracılığıyla dilimleme içindir Marsh Hopper ve Ciddi Bomba bir savaşta sıkışıp ve bir çıkış yolu ihtiyacımız olanlar için bir son dakika silahı olarak hizmet etmek anlamına gelir.

Yeni düşmanlar çoğunlukla onlar düşman için kullanılan konum, özellikle eğer bir meydan okuma oyuncu daha vermek için, getirilmiştir TFE . Orada Zorg paralı ve Zorg Komutanı fonksiyon düşman türüne bağlı olarak, değişir olan bir lazer silahı ile donanmış, derisiz, kertenkele benzeri yaratıklar, Zumb’ul , plazma roketatar-çift wields bu kısa ve şişman yabancı, Cucurbito Kabak bir kafa için bir kabak ile bir testere tutan büyük bir insan ve Fiendian reptiloid Demon , güçlü ve hızlı bir ateş topu fırlatır bir iblis gibi yaratık olduğunu kolayca ev içinde bir ölçüde bir hedefe. Diğer bazı düşmanlar, örneğin nasıl gibi yükseltmeleri aldık İskit Cadı-Harpy bir tutmak mümkün Beheaded Kamikaze ve savaş üzerine onu bırakın.

Aynı zamanda gibi birçok yeni ortamlar, tanıtır Mesoamereica , Babil ve Ortaçağ Polonya . Bu alanlar değil görülen yeni tuzaklar, özelliği Eski Mısır gibi kabarık duvarlarda, onlara sivri duvarlar ve duvarlarda yürümeye oyuncu sağlayan bir tünel olarak. Oyuncu, yeni bir zaman dilimini girer her şey, onlar dışında kendi silah kaldırılır Schofield 0,45 ve Askeri Knife bir meydan okuma daha yapmak için.

Seviye tasarımı aynıdır TFE ‘ ın, ancak tuzakları ve marifet odaları bir vurgu daha var. Sırlar hala yaygındır ve aynı güzellikler ve yaptığı espriler içeriyor TFE .

Multiplayer, hem online ve off, aynı TFE ‘ ın, ancak yeni oyuncu modelleri eklendi. Özel bir çok oyunculu sadece adında mod Cidden Çarpık aktive edilmesi için oyun ile birlikte gelen, ancak son sürümleri (Good Old Games ve Buhar sürümleri) bazı dosya düzenleme gerektirir.

Motor kullanılan versiyonuna çok benzer TFE , ama bir kaç yükseltmeleri yapılmıştır. Bunlar bazı özel efektler ekleyin. Ancak, bir çalıştırmak mümkün değildir Ciddi Engine 1 iki revizyonlar arasında yeterli farklılıklar vardır TFE seviyeyi TSE çökmesini veya majör hatalar olmadan.

 

Serious Sam: The Second Encounter Yandex 

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım