SEO Araçları | Backlink Speed Full İndir

BacklinkSpeed

Backlink speed, otomatik olarak sosyal imleme ve backlink üretimi yapan bir programdır. Arama motorlarının çok sevdiği sosyal imleme ve backlinkler, sitenizin zirveye ulaşması yolunda çok büyük rol oynuyor. Ürettiğiniz her sosyal imleme ve backlink, sitenizi arama motorlarında bir adım ileriye taşıyor.

Arama motorlarının yanı sıra alexa dünya ve alexa ülke sıralamasında da sitenizi daha ön plana taşıyor. Doğal olarak sitenize giren ziyaretçi sayısı artıyor ve siteniz değer kazanıyor. Add butonuna tıklayıp sitenizi ekledikten sonra submit butonuna tıklayarak üretimi başlatabilirsiniz.

Üretim işlemi tamamlandıktan sonra yüzlerce backlink ve sosyal imleme kazanmış oluyorsunuz. İşlem sonunda programın oluşturduğu üretim raporunu inceleyip, yapılan işlemler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ancak unutmayın, aynı gün içerisinde çok fazla backlink ve sosyal imleme üretimi yapmak, arama motorları tarafından spam olarak algılanabilir.

Bu da sitenizin arama motorları tarafından kötü amaçlı bir site olarak algılanıp sıralamada düşmesine sebebiyet verebilir. Her şeyin fazlası zarar, sosyal imleme ve backlink üretimini farklı günlerde, farklı periyotlar halinde yaparak en sağlıklı sonuçları elde edebilirsiniz.

 

Backlink Booster İndir : İndirme Linki Yandex

 

Seo ile ilgili destek almak için facebook sayfası ile iletişime geçin.

Previous SEO Araçları | Backlink Booster Full İndir
Next Belliki dünya bizi yenecek.

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

2 Yorum

    • Furkan Tunahan
      Aralık 22, 01:22 Reply

      Kullanım yoğunluğuna göre değişebilir. Bir çok projede kullanıldı bir sorun yaşanmadı. Ama backlink artsın düşüncesine her kapılındığında çalıştırılırsa sorun olma ihtimali tabiki yüksek.

Yorum yapmak ister misin?