Buradasınız
Anasayfa > Backlink > PR9 Backlink Kaynağı: Flickr

PR9 Backlink Kaynağı: Flickr

PR9 Backlink Kaynağı: Flickr

Evet söz verdiğimiz gibi backlink kaynaklarının paylaşımına devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de PR9 backlink kaynağı flickr’ı paylaşmak istedik. Bu tür paylaşımları yapmadan önce sosyal medya hesaplarımızda daha öncesinde duyurusunu yapıyoruz. Bizleri takip eden takipçilerimiz bu kaynaklara daha hızlı erişebiliyorlar.

Web sitenizi arama motorlarında yükseltmek için öncelikle çok iyi bir biçimde yapılandırılmış bir iç optimizasyona sonrasında kaliteli ve kalıcı dış kaynaklara ihtiyacınız vardır. Bizler iç optimizasyon tarafında başarılı olduğunuzu düşündüğümüzden dolayı bu bağlantıyı ve benzerlerini almanızda sakınca görmüyoruz. Bu tür platformları doğru kullandığınızda ciddi oranda faydasını görürsünüz.

PR9 Backlink Kaynağı: Flickr

Bu platform aslında bir fotoğraf paylaşım sitesi. Kullanıcıları bu siteye üye olur ve fotoğraf paylaşımında bulunurlar. Bizler ise bu fotoğraf paylaşımını farklı bir amaçla kullanacağız.

Bu siteye üye olmak kolay, bağlantı almakta kolay. Fakat biz size burada 2 yöntem göstereceğiz ve bu iki yöntemide ekran görüntülerini kullanarak anlatacağız. Dikkat etmeniz gereken kritik noktalar var o nedenle içeriği dikkatlice incelemenizi öneririz.

flickr-kayit-ol-backlink-al-768x286

 • Öncelikle flickr.com internet sitesine giriş yapar sağ üst köşede yer alan “Sign Up” butonuna tıklarız.
 • Karşımıza gelen ekranda bizden istenilen üyelik bilgileri doldurulur ve “Hesap Oluştur” butonuna tıklanır.
 • Telefon onayından sonraki süreçte de yukarıdaki ekran görüntüsünde bulunan bir mesajla karşılaşırsınız. Artık hesabınız oluşturulmuştur. Sıra geldi flickr platformuna özel bir URL oluşturma ve bağlantı alma yöntemlerine.
 • Sağ üst köşede yer alan profil resmine tıkladıktan sonra yukarıda yer alan ekran görüntüsündeki gibi bir sayfayla karşılaşırsınız. Yapmanız gereken “Create your memorable Flickr web address” bağlantısına tıklama ve size özel bir benzersiz URL almak.
 • URL kısmınıda hallettik. Sıra geldi bağlantı almaya.
 • Bu kısımda profil sayfamıza geliyor ve “Uploads Photos” bağlantısına tıklıyoruz.
 • Resmi de başarıyla yükledik. Sıra geldi bu resmin açıklama kısmını güncellemeye ve o açıklama kısmına bağlantı eklemeye.
 • Resmi yükledikten sonra açıklama kısmına kısa ya da uzun bir açıklama metni ekleyip bu açıklama metninin içerisinden bağlantı alabilirsiniz. Kesinlikle çapa metin kullanmayın. Direkt sayfalarınızın bağlantılarını verin.Bu platformu her resmin açıklamasına bağlantı ekleme amaçlı kullanırsanız başarılı olamazsınız. Her 10 resimde bir kullanacağınız bağlantı ekleme yöntemi daha faydalı olacaktır. Ayrıca hep aynı sayfaya değil her seferinde farklı sayfalarınıza bağlantı almanızı öneririz.

  Unutmadan bu siteden farklı bir yollada bağlantı alabilirsiniz. O da profil sayfanızı güncelleyerek alacağınız bağlantıdır. Benim profilimi inceleyerek nasıl bağlantı aldığımı görebilirsiniz.

   


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım