Buradasınız
Anasayfa > Backlink > PR8 Siteden Makale Yayınlayarak Backlink Almak

PR8 Siteden Makale Yayınlayarak Backlink Almak

PR8 Siteden Makale Yayınlayarak Backlink Almak

PR8 değerine sahip siteden dilerseniz makale yayınlayarak dilerseniz profilinize site adresinizi ekleyerek bağlantı alabilirsiniz. Nasıl mı? Tüm detaylarıyla, ekran görüntülerinin paylaşımıyla sizlere özel hazırladığımız bu paylaşım sayesinde nasıl alabileceğinizi anlatıyoruz.

Bu tür kaynaklar özellikle de bu kaynak web sitelerimiz için çok faydalı olabilmektedir. Ama hepimizin atladığı bir nokta var. Almış olduğumuz bağlantıların kalitesi. Bir bağlantının kalitesini yükselten bir çok etken vardır bunlardan birisi de aldığınız bağlantının ziyaret alıp almaması. Eğer siz hiç ziyaretçisi olmayan bir web sayfasından bağlantı alıyorsanız bu çok büyük bir hata. Yani o kaynaktan verim beklemeyin. Şimdi vereceğim kaynak da buna en basit örnek. Bir siteye bağlantınızı ekliyorsanız bunu takipçilerinize de duyurun. Mesela bu belirteceğim sitede çok güzel bir içerik yazın ve bunu çevrenize paylaşın. İçeriğiniz ne kadar etkileşim alırsa o kadar fayda sağlar.

Backlink alacağımız sitenin adresi storify.com. Bu adrese giriş yaptıktan sonra “Sign Up Free” butonuna tıklıyoruz.

 

storify-backlink-1024x390

 

Bu buton bizi kayıt olma sayfasına yönlendiriyor. Açılan sayfada ilgili alanları doldurup “Sign Up” butonuna tıklıyoruz.

 

storify-kayit-ol

Bu aşamayı da geçtikten sonra sıra geliyor e-mail doğrulamasına. E-mailimize gelen doğrulama linkine tıklayıp üyeliğimizi onayladıktan sonra sağ üst köşede yer alan profil resmimize tıklıyoruz.

storify-profil

Açılan menüden “Settings” seçeneğini seçiyor ve profilimizi düzenliyoruz.

 

storify-link-ekleme

Link ekleme işleminden sonra profilimiz aşağıdaki gibi olacaktır.

 

site-destek-storify

Şimdi gelelim asıl meseleye. Bundan sonraki süreç makale yayınlayarak bağlantı almak. Bunun için sağ üst köşede yer alan “New Story” butonuna tıklıyoruz.

 

makale-yayinla-backlink-al-1024x262

Açılan ekrana başlığımızı, açıklamamızı ve makalemizi yazıp “publis” butonuna tıklayıp yazımızı yayına alıyoruz.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım