Buradasınız
Anasayfa > WordPress > Porto v2.8.5 – Duyarlı WordPress + WooCommerce Tema

Porto v2.8.5 – Duyarlı WordPress + WooCommerce Tema

Porto v2.8.5 - Responsive WordPress + WooCommerce Theme

 

Porto v2.8.5 – Duyarlı WordPress + WooCommerce Tema

Porto v2.8.5 Porto v2.8.5 indir, Nulled Porto WordPress Tema Bedava indir Porto 2.8.5 Nulled Porto WordPress Tema v2.8.5 Porto Son Sürüm indir Porto v2.8.5 Porto WordPress Tema nulled

Porto son derece özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve tamamen duyarlı bir Duyarlı WordPress + WooCommerce Tema olduğunu. iş, portföy, blog ve e-ticaret siteleri her türü için uygundur. Özel projeler için bir başlangıç noktası olarak harika. Porto 10 anasayfası düzenleri ve derileri içerir ve herhangi bir amaç için uygun olduğu büyük bir değişkenlik vardır.

 

[button color=”red” size=”medium” link=”http://bc.vc/p8mATC6″ target=”blank” ]Demo Adresi[/button]

[button color=”green” size=”medium” link=”http://bc.vc/lihlu2R” target=”blank” ]İndirme Adresi[/button]

 

Yükleme ve Sizin Premium WordPress Tema etkinleştirilmesi

Eğer Premium WordPress® Theme yükledikten sonra, sizin hosting hesabınıza yüklemek gerekir o arşivden, sonra etkinleştirin.

Sizin Premium WordPress Tema yüklemek için

/ Wp-content / themes dizinine tema içeren ZIP dosyasını yükleyin. Daha fazla bilgi için, web sitenizin (FTP) Yükle dosyalarına bakın.Sadece yüklenen ZIP dosyasını arşivden. Daha fazla bilgi için, Arşivden dosya ve dizinleri bakın.

Sizin Premium WordPress Tema etkinleştirin için

(Kodeks example.com etki alanı adıdır http://example.com/wp-admin) WordPress kontrol paneline giriş yapın.Görünüm menüsünden, Temalar seçin.Mevcut Temalar bölümünde, Premium WordPress Tema altında, Etkinleştir’i tıklatın.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım