Buradasınız
Anasayfa > Clone Script > PHPVibe Php Video Scripti Youtube Clone

PHPVibe Php Video Scripti Youtube Clone

php-wordpress-script-tema-indir-full-siteindir.com-

 

Merhaba,

Youtube, vimeo vb isterseniz kendi upload videolarınızıda ekleyebileceğiniz bir premium video scriptidir. Görsellik bakımından ve performans açısından diğer orjinal sitelerden bir eksiği olmayan script sizinde çok hoşunuza gidecek. Demo adresinden inceleyerek karar verebilirsiniz.

 

Bu tema ile hangi siteler yapılabilir :

*Video Sitesi

*Fragman Sitesi

*Film Sitesi

 

Tür : PHP SCRİPT

Boyut :6.4MB

DEMO : DEMO İNCELE

ALTERNATİF LİNK :  Link

ALTERNATİF LİNK : Link


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

8 thoughts on “PHPVibe Php Video Scripti Youtube Clone

  1. lisanslı ürün bu lisansını nereden bulacağız ve kurulum hakkında bilgi verirmisin

    1. Kurulum sql bağlantısıyla bitiyor zaten. Ama son zamanlarda kurulum yapılmadı. Lisans sorunu hakkında bilgim yok. Yeni sürüm araştırması yapılacaktır. Takipte kalırsanız çözümlenebilir.

  2. hayır kapanmaz kurye kardeşim biz test olarak biryere kurduk uzun süre açıktı script gayet kullanışlı arkadaşlara bu scripti paylaştıkları için tşk ederim .

  3. Merhaba ben forum sitemde bu sorunu yaşadım sql içinde onarı yaptım düzeldi tabloları onarmak gerekli sonrada optimize etmek çok faydalı .

  4. script harika sadece birtek sorunum var sosyal paylaşımda video boyutu küçük ve yanda bilgiler çıkıyor acaba büyük boyutda alta bilgilerin çıkması için ne yapmalıyım teşekürler

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım