Twitter Benzeri Sosyal Paylaşım ve Arkadaşlık Scripti | SocialStrap

socialstrap-arkadaslik-scripti

Merhaba arkadaşlar php sosyal paylaşım scriptlerinin son zamanlarda gittikçe arttığını görüyoruz ve en güzellerinden birini sunuyoruz. Php Zooko. Fazla söze gerek yok demo adresinden inceleyebilirsiniz.

Socialstrap twitter clone diyebileceğimiz bir sosyal paylaşım ve arkadaşlık scriptidir, Yapısı bakımından twitter benzeri scriptler arayışının çoğuna çözüm olmuştur.

Sağ menü alanı, sol menü alanı, 3 bölümlü gösterim ve bir çok tema çeşidi ile sosyal paylaşım sitesi kurmak isteyenlere bir çözüm olacaktır. Sosyal paylaşım sitesi oluşumlarında en etkili yöntem kullanıcıların kolay bir şekilde karşılanmasıdır. Bu script fonksiyon bakımından ne kadar güçlüyse kullanım bakımındanda o kadar kolay. Paylaşımlarda herkese açık, sadece üyelere, sadece arkadaşlara gibi özelliklerin yanında mesajlaşmada aktiftir.

 

 

Demo Adresi : Demo Adresi

 İndirme Linki : Sosyal Paylaşım Scriptini Yandex’Ten İndir

Previous Netlog Clone Script Arkadaşlık Online Sohbet
Next Php Kafe ve Restorant Scripti | MixFood

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

1 Comment

Yorum yapmak ister misin?