Buradasınız
Anasayfa > Backlink > Otoriter Siteden Ücretsiz Backlink

Otoriter Siteden Ücretsiz Backlink

Otoriter Siteden Ücretsiz Backlink

Otoriter, faydalı ve doğal görünümlü backlink kaynakları paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda da bugün keşfettiğimiz özel bir platformu siz değerli takipçilerimle paylaşacağım.

Aşağıda paylaştığım platforma kayıt olduktan sonra makale yazarak bağlantı alabiliyorsunuz. Google arama motorunun da sevmiş olduğu bir yöntem olan makale backlink web sitenize ciddi oranda katkı sağlamaktadır. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir konu var. Bu ve benzeri sayfalardan bağlantı alırken nasıl almalıyım? sorununun cevabını net olarak bilmelisiniz. Dilerseniz öncelikle bu tür platformlardan nasıl bağlantı almanız gerektiğiyle alakalı bilgi vereyim.

otoriter-siteden-backlink-alin-1024x558

Makale olsun olmasın bir başka siteden bağlantı alırken kesinlikle çapa metin kullanmayın. Direkt olarak alan adınıza ya da ilgili sayfanıza bağlantı verin. Bir diğer önemli konu ise bağlantıyı sürekli tek bir sayfaya almayın. Özellikle de ana sayfa yerine alt sayfalarınızı ya da kategorilerinizi tercih edin. Çünkü alt sayfaların kuvvetlenmesi ana sayfanın daha fazla değer kazanmasına sebep olur. Değer kazanan domain Google ve diğer arama motorlarında daha hızlı sıralama değeri kazanır.

Şimdi gelelim bu değerli backlink kaynağına;

Kaynak adresi: buffalo.io – Bu adrese giriş yaptıktan sonra “Sign Up” butonuna tıklayıp üye oluyoruz. Daha sonra mail adresimize gelen e-mail doğrulama linkine tıklıyoruz. Doğrulama sürecini de tamamladıktan sonra makale ekleme bölümüne geçiyoruz.

buffalo-backlink-almak-1024x47

Sitenin en üst sağ köşesinde yer alan “New Article” butonuna tıklıyoruz ve içeriğimizi yayınlayıp bağlantı alabiliyoruz. Lütfen içeriklerinizi kısa tutmayın. Uzun, kullanıcılara fayda sağlayacak içerikler paylaşırsanız ciddi oranda faydasını görürsünüz.

Bizim oluşturmuş olduğumuz buffalo bloguna http://backlink.buffalo.io/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım