Online HTML Kursu – Kod editörü ile html site yapmayı öğrenin

Codecademy bildiğimiz gibi code sektöründe tanınmış isimlerdendir. Ve bu seferde önümüze Online Bir HTML editör ile çıkıyor bu editör html kodlarınızla çalışırken aynı anda size yaptığınız şeylerin nasıl gözükeceğini sunmaktadır. Basit projeleriniz için rahatlıkla kullanabileceğini ve yeni başlayan tasarımcılar için mükemmel bir çalışma alanı olacaktır.  Kodlarınızı test edin ve kendinizi geliştirin.

Tamamen ücretsiz olan editör üyeliğinizle birlikte ek özellikler aktif olacaktır. ama tabiki üye olmadanda yeterince etkili bir sistemi vardır.

14 Ders şeklinde bölünmüş html dersleriyle her derste başka bir proje ile devam etmektedir.

<html>’i açık unutum devam ettiğiniz ve kaydettiğiniz hata vermekte ve yapmanız gereken şeyi söylemektedir. Biliyoruzki insanlar anlamaktan daha çok öğrendiklerinde verimli oluyorlar ve hatalar alarak öğrenmek bunu çözmeye yönelmek en verimli öğrenme yönetimi.

[su_button url=”http://bc.vc/2hIOKF”]HTML Editör Sayfasına Git[/su_button]

Previous Windows 10'a Yükselmek, Herkese Bedava!
Next Mükemmel Seo Optimizasyonu İçin Google Önerileri !.

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

İlk yorumu siz yapabilirsiniz. Yorum yap!