Buradasınız
Anasayfa > HTML > Online HTML Kursu – Kod editörü ile html site yapmayı öğrenin

Online HTML Kursu – Kod editörü ile html site yapmayı öğrenin

Codecademy bildiğimiz gibi code sektöründe tanınmış isimlerdendir. Ve bu seferde önümüze Online Bir HTML editör ile çıkıyor bu editör html kodlarınızla çalışırken aynı anda size yaptığınız şeylerin nasıl gözükeceğini sunmaktadır. Basit projeleriniz için rahatlıkla kullanabileceğini ve yeni başlayan tasarımcılar için mükemmel bir çalışma alanı olacaktır.  Kodlarınızı test edin ve kendinizi geliştirin.

Tamamen ücretsiz olan editör üyeliğinizle birlikte ek özellikler aktif olacaktır. ama tabiki üye olmadanda yeterince etkili bir sistemi vardır.

14 Ders şeklinde bölünmüş html dersleriyle her derste başka bir proje ile devam etmektedir.

<html>’i açık unutum devam ettiğiniz ve kaydettiğiniz hata vermekte ve yapmanız gereken şeyi söylemektedir. Biliyoruzki insanlar anlamaktan daha çok öğrendiklerinde verimli oluyorlar ve hatalar alarak öğrenmek bunu çözmeye yönelmek en verimli öğrenme yönetimi.

[su_button url=”http://bc.vc/2hIOKF”]HTML Editör Sayfasına Git[/su_button]


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım