Buradasınız
Anasayfa > WordPress > Newsmag v3.0 – WordPress Haber Dergisi Gazetesi Tema

Newsmag v3.0 – WordPress Haber Dergisi Gazetesi Tema

Newsmag v3.0 - News Magazine Newspaper

Newsmag v3.0 – Haber Dergisi Gazetesi

Newsmag v3.0 nulled, indir Newsmag v3.0, Newsmag WordPress Tema Bedava indir, Newsmag 3.0 Nulled, Newsmag WordPress Tema v3.0, Newsmag Son Sürüm indir, Newsmag v3.0, Newsmag WordPress Tema nulled

Newsmag şablon haber, gazete, dergi, yayın veya inceleme sitesi için mükemmel bir yerdir. Ayrıca YouTube videoları destekler ve bir derecelendirme sistemine sahiptir. En iyi temiz SEO uygulamaları kullanır ve bunun üstüne, bu hızlı, basit ve kullanımı kolay. Buna ek olarak, Haber mag duyarlı Google Reklamları ve AdSense destekler.

 

[button color=”red” size=”medium” link=”http://bc.vc/eINZQW2″ target=”blank” ]Demo Adresi[/button]

[button color=”green” size=”medium” link=”http://bc.vc/9OesTi7″ target=”blank” ]İndirme Adresi[/button]

 

Yükleme ve Sizin Premium WordPress Tema etkinleştirilmesi

Eğer Premium WordPress® Theme yükledikten sonra, sizin hosting hesabınıza yüklemek gerekir o arşivden, sonra etkinleştirin.

Sizin Premium WordPress Tema yüklemek için

/ Wp-content / themes dizinine tema içeren ZIP dosyasını yükleyin. Daha fazla bilgi için, web sitenizin (FTP) Yükle dosyalarına bakın.Sadece yüklenen ZIP dosyasını arşivden. Daha fazla bilgi için, Arşivden dosya ve dizinleri bakın.

Sizin Premium WordPress Tema etkinleştirin için

(Kodeks example.com etki alanı adıdır http://example.com/wp-admin) WordPress kontrol paneline giriş yapın.Görünüm menüsünden, Temalar seçin.Mevcut Temalar bölümünde, Premium WordPress Tema altında, Etkinleştir’i tıklatın.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

4 thoughts on “Newsmag v3.0 – WordPress Haber Dergisi Gazetesi Tema

    1. Site içeriği türkçeleştiği zaman zaten tema türkçeleşecektir. Kalan yabancı kısımlar için tema içinde dil düzenlemesi yapılmalıdır.

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım