Buradasınız
Anasayfa > Backlink > Ne Zaman Backlink Almalıyım?

Ne Zaman Backlink Almalıyım?

Ne Zaman Backlink Almalıyım?

Ne zaman backlink almalıyım? Sizlerden gelen sorular arasında son dönemlerde en popüler olanı diyebiliriz. Bu sorunun cevabını bir içerik hazırlayarak vermek istedik.

Bu blog sitesi kişisel ve ticari web sitesi sahiplerinin tam 3 yıldır aralıksız bilgi aldığı, tecrübe kazandığı ve takip ettiği bir platform haline geldi. Ciddi bir potansiyele sahip olan web sitemizi bu duruma getiren siz değerli ziyaretçilerimize öncelikle teşekkür etmek isteriz.

Web siteleriniz için yoğun bir şekilde çalıştığınızı, emek verdiğinizi ve mücadele ettiğinizi biliyoruz. Bu içeriğimizde sizlere ciddi önerilerde bulunacağız. Bunları dikkate almanız web sitenizin arama motorlarında özellikle de Google’da yükselmesine ve iyileşmesine yardımcı olacaktır.

Backlink terimi bir web sitesinin gerçekten ihtiyacı olan bir kaynaktır. Fakat bu kaynak artık eskisi gibi her önüne gelen yerden alınabilecek bir şey değildir. Önceki dönemlerde almış olduğunuz her bağlantının etkisini görebiliyordunuz fakat günümüzde bu durum böyle değil. Şimdi kalıcı, kaliteli ve nitelikli bağlantılar ciddi oranda fayda sağlıyor. Peki bu bağlantıları ne zaman almalısınız? Şimdi gelelim bu sorunun cevabına.

ne-zaman-backlink-almaliyim-1024x709

 

Web sitenizi oluşturdunuz içerik girmeye başladınız peki ya backlink? Acaba doğru mu ilerliyorum? Erken almam avantaj mı dezavantaj mı? Aşağıda maddeler halinde belirtiğimiz açıklamaları dikkate almanızı öneririz;

  • Site hızı performansınızı iyileştirmeden,
  • Başlık ve meta açıklamalarınızı doğru yapılandırmadan,
  • Belirli bir içerik ekleme sürecini tamamlamadan,
  • Görsel ve URL optimizasyonunu tamamlamadan,
  • Mobil uyumlu bir site haline gelmeden,

Kesinlikle bağlantı almayınız. Yukarıdaki maddeler aslında iç optimizasyon kriterleriyle alakalı. Bu kriterleri tamamladıktan sonra yavaş yavaş, periyodik bir biçimde bağlantı alabilirsiniz. Bu çalışmaları kendinizde yapabilirsiniz, yapan kişilerden destekte alabilirsiniz.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım