Buradasınız
Anasayfa > WordPress > MultiPurpose v1.5.18 – Duyarlı WordPress Tema

MultiPurpose v1.5.18 – Duyarlı WordPress Tema

MultiPurpose v1.5.18 - Responsive WordPress Theme

 

MultiPurpose v1.5.18 – Duyarlı WordPress Tema

MultiPurpose v1.5.18 Nulled, indir MultiPurpose v1.5.18, MultiPurpose WordPress Tema Bedava indir, MultiPurpose 1.5.18 Nulled, MultiPurpose WordPress Tema v1.5.18, MultiPurpose Son Sürüm indir, MultiPurpose v1.5.18, MultiPurpose WordPress Tema nulled

Çok Amaçlı hedefi size hızlı, kolay ve düşük maliyetle mümkün olan eşsiz ve modern web siteleri oluşturmak yardımcı olmaktır. Çok Amaçlı ile differends ihtiyaçları ve amaçları için birçok benzersiz tarzı web siteleri oluşturabilirsiniz.

 

[button color=”red” size=”medium” link=”http://bc.vc/lVBUuCn” target=”blank” ]Demo Adresi[/button]

[button color=”green” size=”medium” link=”http://bc.vc/h9hNarq” target=”blank” ]İndirme Adresi[/button]

 

Yükleme ve Sizin Premium WordPress Tema etkinleştirilmesi

Eğer Premium WordPress® Theme yükledikten sonra, sizin hosting hesabınıza yüklemek gerekir o arşivden, sonra etkinleştirin.

Sizin Premium WordPress Tema yüklemek için

/ Wp-content / themes dizinine tema içeren ZIP dosyasını yükleyin. Daha fazla bilgi için, web sitenizin (FTP) Yükle dosyalarına bakın.Sadece yüklenen ZIP dosyasını arşivden. Daha fazla bilgi için, Arşivden dosya ve dizinleri bakın.

Sizin Premium WordPress Tema etkinleştirin için

(Kodeks example.com etki alanı adıdır http://example.com/wp-admin) WordPress kontrol paneline giriş yapın.Görünüm menüsünden, Temalar seçin.Mevcut Temalar bölümünde, Premium WordPress Tema altında, Etkinleştir’i tıklatın.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım