Buradasınız
Anasayfa > WordPress > Küçük İnsanlar v1.1.3 – Kindergarten WordPress Tema

Küçük İnsanlar v1.1.3 – Kindergarten WordPress Tema

Little People v1.1.3 - Kindergarten WordPress Theme

Küçük İnsanlar v1.1.3 – Kindergarten WordPress Tema

Küçük İnsanlar v1.1.3 Nulled, küçük insanlar v1.1.3 Little People WordPress Tema Bedava indir, Küçük İnsanlar 1.1.3 Nulled Little People WordPress Tema v1.1.3 Little People Son Sürüm indir, Küçük İnsanlar v1.1.3, Little, indir insanlar WordPress Tema nulled

ANAOKULU WordPress tema, anaokulu, çocuk bakımı ya da kreş wordpress web sitesi kullanımı kolay bir teslim edecek bir amaçla inşa tema. çocuk bakımı ve kreş sektörü için optimize edilmiş her prim hiç ihtiyacınız olacak eklentisi wordpress ve önceden oluşturulmuş sayfaları ile dolu, size yeni bir web sitesi ve çalışıyor hiçbir zaman hiç sahip olacak.

 

Yükleme ve Sizin Premium WordPress Tema etkinleştirilmesi

Eğer Premium WordPress® Theme yükledikten sonra, sizin hosting hesabınıza yüklemek gerekir o arşivden, sonra etkinleştirin.

Sizin Premium WordPress Tema yüklemek için

/ Wp-content / themes dizinine tema içeren ZIP dosyasını yükleyin. Daha fazla bilgi için, web sitenizin (FTP) Yükle dosyalarına bakın.Sadece yüklenen ZIP dosyasını arşivden. Daha fazla bilgi için, Arşivden dosya ve dizinleri bakın.

Sizin Premium WordPress Tema etkinleştirin için

(Kodeks example.com etki alanı adıdır http://example.com/wp-admin) WordPress kontrol paneline giriş yapın.Görünüm menüsünden, Temalar seçin.Mevcut Temalar bölümünde, Premium WordPress Tema altında, Etkinleştir’i tıklatın.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım