Kimler için SEO uygundur?

Kimin İçin SEO Uygun midir?

Arama motoru optimizasyonu genellikle organik arama motoru sonuçlarında üst sıralarda alarak, reklam para harcama önlemek için iyi bir yol olarak görülmektedir. Sadece arama motoru optimizasyonu bu değil gerçek amacı, bu, aslında, iş yapmak için tehlikeli bir yol olabilir.

Arama motoru optimizasyonu günlük değişimler tüm iş konabilir bir noktaya, bir web sitesi en olumsuz sıralaması etkileyebilir arama motoru algoritmaları sürekli değişim halindedir, çünkü herhangi bir iş pazarlama tek vasıta ve (ortalama) herhangi biri asla tehlikede. Yani organik sıralaması bir iş olarak çalıştırılıyor herhangi bir web sitesi için trafik tek kaynak olmamalıdır. Bunu dedi, arama motoru optimizasyonu hemen hemen her online pazarlama kampanyasına büyük katkıda bulunabilir.

Yukarıda belirtildiği gibi, arama motoru optimizasyonu online pazarlama diğer formları uzak alarak para kazanmak için isteyenler için uygun değildir. SEO bir online pazarlama çaba alt satırında somut bir şekilde katkıda bulunmak, özellikle uzun vadeli bir süreçtir. Bu meyve için zaman ve hazine önemli bir yatırım gerektirir, uzun vadeli bir çözüm için bir orta olduğunu. Sadece online bir iş (veya bir online bileşeni olan) başladı ve web sitenize trafik jumpstart için bir yol arıyorsanız Yani, arama motoru optimizasyonu sizin için değil. Yerine için alışveriş insanlar izin SEO uygundur kime, aşağıda tablo oluşturduk için gereksiz ayrıntılı örneklerle hantal paragraflar halinde gidiş arama motoru optimizasyon hizmetleri bir para çukura bakıyor olmadığını biliyorum.

SEO Me için uygundur mı?
Ben sadece bir web sitesi başlamış ve hızlı trafik gerekir ve yatırım için çok para yok. Hayır Sizin çaba işiniz için kısa vadeli sonuçlar üretecek egzersizleri gitmek gerekir.
Ben sadece bir web sitesi başlamış ama en azından altı ay için bir SEO bütçe var. Olabilir. Sürece niş en rekabetçi anahtar kelimeler için sıralama isteyen değil gibi.
Ben bana rakip olan aynı kesin bağlantıları alabilirsiniz bir SEO firması arıyorum. Hayır Rakibinizin her zaman arkasında bir adım tutacak yaptığını tam olarak ne yapmak. Rakiplerinizi genel olarak crosshairs olmalıdır olsa da, sıralamada başarı senin için kriter olmamalı.
Ben içerik önemli olduğunu anlıyorum ama benim web sitesi olduğunu tam yolu gibi. web sitenize değişikliklere geldiğinde esnek iseniz Hayır, şans sitenizin çok tarafından sıralamalarını iyileştirmek için mümkün olmayacaktır vardır. Geçmişte ne yapıyor yapmaya devam ederseniz, aynı sonuçları elde devam edeceğiz.
Ben sadece bir açık artırma web sitesi başlattı. Ben kelime ‘online müzayedeler için’ benim rakip (lider açık artırma sitesi) aşması istiyorum. Hayır Sadece sadece yüksek fiyatlarla aynı kesin bir şey sunarak caddede süpermarket zinciri ile rekabet edebilmek için gitmiyor açılan köşe bakkal gibi, yeni açık artırma sitesi aracılığıyla endüstri lideri çıkarmak için mümkün olmayacaktır SEO büyü.
Arkadaşım sadece bir SEO hizmeti için kaydoldum ve o ayda 500 dizin gönderimler oluyor. Onuda istiyorum! Hayır Arama motoru optimizasyonu hacmi ile ilgili değildir. Ne olursa olsun, o overpaying ne fiyat Arkadaşınız bu dizini gönderimler için ödüyor. Ucuz SEO hiçbir SEO daha kötüdür.
Ben ayakkabı satmak değil biliyorum, ama kelime ‘ayakkabı’ aramalarda çok yüksek bir hacme sahip, bu yüzden o anahtar kelime için rütbe istiyorum. ‘Ayakkabı’ için arama insanlar ayakkabı … bilirsin … arıyor olma eğilimindedir beri Hayır arama motoru optimizasyonu bir servet geçirdikten sonra ayakkabı rütbesi bile, yine de dipsiz dönüşüm olurdu! (Ve mavi widget kimsenin istediği satıyoruz değil).

Previous SEO Hizmetleri
Next SEO ile neler başarabilirsiniz?

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

İlk yorumu siz yapabilirsiniz. Yorum yap!