İş alanında fikir üretimi için önemli ipuçları

İş alanında mevcut başlatılması ezici bir sayı var, çok fazla saymak için.bazıları diğerlerinden daha başarılı olsa da, her zamankinden daha bugün büyük kitlelere girişimcilik ve yenilikçilik temyiz kavramı fazla görünüyor.Ama daha fazla değil, onlar dilimlenmiş ekmek öncesinde kendileri almak ve sadece kendi iş çok tabanını işe yaramaz gerçekleştirmek için kendi başlangıç oluşturmaya başlayacaktır beri büyük bir fikir geldi inanan insanlar, başkası onları yenmek ya çünkü ya da onların ürün için gerçek bir ihtiyaç yoktur çünkü.

En genellikle daha önce var olmayan bir teknolojik ürün veya hizmete üzerine inşa ediyoruz olsa bile, kabul edelim ki, çoğu başlangıçta gidiş değildir değiştirmekdünyayı. İnsanların günlük rutinleri hafifletmek olabilir ama çok az başlatılması iz bırakacak ve gelecek nesillerin hayatını değiştirecektir.

Eğer bir iş çalışan hakkında bir kaç şey bilen bir girişimci iseniz, büyük özlemleri var ve bunları başarmak için çok çalışmak hazırsınız, bu büyük maceraya ayarlamadan önce düşünmelisiniz bazı şeyler vardır. Eğer senin fikrin önemli bir amaca hizmet ve fikri üzerine nasıl davranacağını bilecek emin olmak gerekir.

Peki sen doğru yönde olduğunu biliyor musun? İşte bazı önemli noktalar şunlardır:

Bir Tide ile Fields İşlet

Sizin en büyük yenilik fırsatları artan küresel ihtiyaç bu alanlarda yatıyordu. Eğer acil sorunu çözmek ya da popüler bir zorunluluk tatmin edebilir, o zaman öne ve yatırımcıların daha fazla dikkat çekmek için daha iyi bir şans var. Bu sorunlar köklü olabilir insani çabaları – su, enerji, sağlık ve gıda tüm popüler endişeleri vardır. Sizin için önemli olan bir nedenini bulmak ve neden işinizi yakıt için kullanabilirsiniz.

Sizin Yetenekler Anlayın

Güçlü ve zayıf yönlerinizi bilin. eylem bir kursa karar verdik ve yeni iş başlatmak önce, başlatma ve yapmayacağım olacak tam olarak ne tanımlamanız gerekir kez.tutku arasında güçlü bir bağlantı fikir ve projeleri yürütmek için yeteneğinizi oluşturun. Gerçekçi dünyayı getirebilir ne darbe düşünüyorum.

Önceden planlamak

size hata için yeterli yer sağlayan bir kararlı bir temel oluşturmak emin olun. Bu istediğiniz gibi birçok kaynaklara sahip olmasa bile sen, hedeflerinize ulaşmak için yollar bulmak gerekiyor demektir. Ayrıca onlar baskı altında koymak ve hedeflerinize ulaşmak sizi hareketsiz gibi, pek çok taahhütler alarak yorgun olmak istiyorum.

Neyi seviyorsan onu yap

Sen demişler biliyorum, ama bu bir klişe aslında daha var. Yere kadar başarılı bir başlangıç Bina kolay değildir, bu yüzden gerçekten zevk ve hakkında bakım bir alana sürdürmelidir. Tutku, iletmek kendinizi itin daha denemek ve hedeflerinize ulaşmak sağlayan başarısı için önemli bir faktördür. Eğer duygu bırakabilirsiniz hiçbir çıkarı olan bir nedene alarak erken yanmış bilginizi ve başlangıçta iş sonu kuran sıkıcı süreçlerinden.

Kendi Rüya Takımınızı seçin

Eğer çalışmak kiralama ve iş yapacak kim seçiminde büyük özen gösteriyoruz.Emin sen, gemide getirmek insanlara gibidir ve nasıl işlerini yürütmek kim bir fikir edinmek kim olduğunu emin olun.

İşiniz, başarısı konusunda aynı inanç ve değerlerini paylaşan olmalı ve uzun yollar oraya götüreceğim. Bu şirkette kendi katılımı derecesi hem yatırımcılar, iş ortakları ve çalışanları, her biri için de geçerlidir. Sonuçta, ekip yaşam için vizyon getirmek ve güzelleşmek yapmak ya da rüya ölümüne yol açan senin zayıf nokta olduğu ortaya dönüşebilir olabilir güçtür.

Bu size bir etki yapabilir alanları belirlemek böylece kapsamlı araştırma önemlidir. , Bilin pazar kendini bilmek ve ne masaya getirmek ve rekabet kendinizi farklılaştırmak, böylece başlangıç tüm fark yaratacak.

Previous SEO (arama motoru optimizasyonu)
Next Webmasterların evde yapabileceği işler.

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

1 Comment

  1. Mersin Rehber
    Ağustos 06, 12:32 Reply

    girdiğimiz iş fikirlerini kullanırken dikkat etmek lazım

Yorum yapmak ister misin?