İnsanlar kaldırılmak ister.

Bize hep hayal kurmayı öğrettiler, kötü birşey değildi elbette ama körü körüne hayal de kurulmamalıydı. Herşeyin kolayını arayan insanlar. Ne kadar da çoklar. Sanki bir onlar düşünebiliyor, sanki sadece onlar hükmedebilir dünyaya. Herşeyin kolayını arayan, fikirlere zerre kadar önem vermeyen insanlar. Evet onlar toplum.

Toplum eskiden beri alışılmış olanı kabullenen. Sadece öğrettiklerini yapan insanlar topluluğu. Farklı olanı sevmezler. Yani bizi. Biz onlara göre biraz daha sorumsuz yaşıyoruz. Onlar öyle sanıyorlar. Hayallerimiz var bizimde, ve biz hayallerimizi yıllarca bırakmadan büyütüp gerçeğe ulaştırmaya çalışırken onlar sadece zenginlik için hayaller kurarlar. Biz onlara katlanabiliyoruz, ama onlar bize katlanamıyor. Kendi iğrençliklerine bakmadan.

Tabiki bu savaşın kazanan tarafı biz olucaz. Çünkü siz sadece küçük teferruatlarsınız. Genel insanların ahlaki değerlerine en çok biz saygı duyuyoruz. Aksi olsa hayallerinizi oyuncak yapar. Sizi anlatırdık. Sorgulamayı bilmemeniz sizin en büyük eksiğiniz.

Previous Belliki dünya bizi yenecek.
Next Zephyr v3.0 | Premium Mobil Uyumlu Wordpress Tema

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

İlk yorumu siz yapabilirsiniz. Yorum yap!