Megahost v1.6 – Hosting WordPress Theme with WHMCS Ücretsiz Hosting Scripti – Tema

Megahost-v1.6-Hosting-Wordpress-Theme-with-WHMCS

Merahaba arkadaşlar, eğer server makinanız varsa sizde bir hosting firması olabilirsiniz ve scriptler için bir server makinası kadar ücret vermenize gerek yok ücretsiz hosting scriptinizi hemen indirebilirsiniz.

*Domain sorgulama

*Hosting paket oluşturma

*Vps server paket oluşturma

*Server satışı

*Online satış

demodownload-furkantunahan.com-link-butondownload-furkantunahan.com-link-buton

Previous Kendi Android Messenger Proğramını Bedava Yap - Ücretsiz Whatsapp Benzeri Messenger
Next Sitenin Fiyatını Öğrenmek İstermisin !. Hemen Siteni Analiz Et.

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

9 Yorum

  • furkantunahan
   Mayıs 03, 16:32 Reply

   Ben nerde warez değildir demişim arkadaşım. Benim orda ücretsiz vermemle wareze düşmesi arasında fark var. Ürünün kendine ait olduğunu ve indirdiğin ürünün orjinal ürünle birebir aynı olup orjinalini zarara uğrattığını düşünüyorsan yetkili mail adresiyle şikayet iletişimi kur paylaşım kaldırılır. Başka bir şekilde nie warez ürün paylaşıyrsun diye öylesine yazdıysan ücretlisini almakta özgürsün ücretli her zaman daha kalitelidir.

 1. ses ver
  Mayıs 23, 04:45 Reply

  yaw kardeş bu dosyaların arasından hepsinimi atıaz yoksa bazılarınımı bi ton dosya var içinde bi cacık anlamadım kurulumuda anlatsan çok iyi olcak

  • furkantunahan
   Haziran 02, 14:26 Reply

   Arkadaşım zaten az buçuk anlaşılır içindeki dosyalar. Script dosyaları vardır. Kurulum Anlatan document klasörü vardır. Bide sql vardır. Script dosyalarını hosta yükle, install çalışırsa installe kur çalışmazsa config.php içini düzenle.

 2. Abdullah
  Temmuz 29, 13:58 Reply

  Kurulum nasıl olacak kardeşim hangi dosyayı nerelere atalım yardım edermisin ?
  Kuruum ile ilgili hiçbirşey yazmıyor RAR klasöründe

  • furkantunahan
   Ağustos 08, 16:39 Reply

   Script kurulumları standarttır. Her scripti kurma ve demo hazırlama şansım yok olsa bile hepsinin hatalarını kontrol edemem. Ben sadece paylaşımı yapıyorum gerisi webmasterların bilgisine kalmış. Sonuçta ev kullanıcılarına hizmet vermiyoruz. Webmasterların araştırma yaparak kendi bilgileriyle ilerlemeleri gerekmektedir. Aksi yapıldığında herkes webmaster’ım der.

Yorum yapmak ister misin?