Buradasınız
Anasayfa > Master > Megahost v1.6 – Hosting WordPress Theme with WHMCS Ücretsiz Hosting Scripti – Tema

Megahost v1.6 – Hosting WordPress Theme with WHMCS Ücretsiz Hosting Scripti – Tema

Megahost-v1.6-Hosting-Wordpress-Theme-with-WHMCS

Merahaba arkadaşlar, eğer server makinanız varsa sizde bir hosting firması olabilirsiniz ve scriptler için bir server makinası kadar ücret vermenize gerek yok ücretsiz hosting scriptinizi hemen indirebilirsiniz.

*Domain sorgulama

*Hosting paket oluşturma

*Vps server paket oluşturma

*Server satışı

*Online satış

demodownload-furkantunahan.com-link-butondownload-furkantunahan.com-link-buton


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

9 thoughts on “Megahost v1.6 – Hosting WordPress Theme with WHMCS Ücretsiz Hosting Scripti – Tema

    1. Ben nerde warez değildir demişim arkadaşım. Benim orda ücretsiz vermemle wareze düşmesi arasında fark var. Ürünün kendine ait olduğunu ve indirdiğin ürünün orjinal ürünle birebir aynı olup orjinalini zarara uğrattığını düşünüyorsan yetkili mail adresiyle şikayet iletişimi kur paylaşım kaldırılır. Başka bir şekilde nie warez ürün paylaşıyrsun diye öylesine yazdıysan ücretlisini almakta özgürsün ücretli her zaman daha kalitelidir.

  1. yaw kardeş bu dosyaların arasından hepsinimi atıaz yoksa bazılarınımı bi ton dosya var içinde bi cacık anlamadım kurulumuda anlatsan çok iyi olcak

    1. Arkadaşım zaten az buçuk anlaşılır içindeki dosyalar. Script dosyaları vardır. Kurulum Anlatan document klasörü vardır. Bide sql vardır. Script dosyalarını hosta yükle, install çalışırsa installe kur çalışmazsa config.php içini düzenle.

  2. Kurulum nasıl olacak kardeşim hangi dosyayı nerelere atalım yardım edermisin ?
    Kuruum ile ilgili hiçbirşey yazmıyor RAR klasöründe

    1. Script kurulumları standarttır. Her scripti kurma ve demo hazırlama şansım yok olsa bile hepsinin hatalarını kontrol edemem. Ben sadece paylaşımı yapıyorum gerisi webmasterların bilgisine kalmış. Sonuçta ev kullanıcılarına hizmet vermiyoruz. Webmasterların araştırma yaparak kendi bilgileriyle ilerlemeleri gerekmektedir. Aksi yapıldığında herkes webmaster’ım der.

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım