Fotoğraf Beğendirme ve Galeri Scripti

haber,magazin,caps,blog,wordpress

 

Merhaba,

Caps ve icon özel resimlerinizi sunarak galeri arşivinizi yapacağınız bir php script, görselliği blogger andıran bu script sayesinde tanıtımınızıda yapabilirsiniz ve güncel moda olan caps leriniz insanlara tanıtabilirsiniz, scriptin demosonu incelemek için aşağıdaki demo adresini kullanabilirsiiniz

 

Bu tema ile hangi siteler yapılabilir :

*Caps Arşiv Sitesi

*Kişisel Blog Sitesi

*Fotoğraf Galeri

*Fotoğraf Beğendirme

 

 

Tür : PHP SCRİPT

Boyut :3.8MB

DEMO : DEMO İNCELE

ALTERNATİF LİNK :  Link

ALTERNATİF LİNK : Link

Previous Haber Magazin ve Kişisel Blog Php Scripti
Next Social Microblogging PRO v.1.5 Sosyal Paylaşım Sitesi

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

2 Yorum

 1. cem
  Aralık 27, 21:37 Reply

  virus var kardeş paylaşmadan önce bak bence

  • Furkan Tunahan
   Aralık 27, 22:45 Reply

   100 kişi indirmiş scripti daha önce 1 kişi bile sorun yaşamamış, Dosya yandexte yüklü detaylarınde özellikle virüs bulunamadı yazıyor. Sen çıkmış burda virüs var kardeş diyorsun. Ya konu baltalamak amacın yada daha reklamları atlayamayacak kadar çocuksun. Ben yinede normal bir kullanıcı yerine koydum seni dosyayı tekrar indirip taradım bir sorun yok.

Yorum yapmak ister misin?