Flash oyun sitesi nasıl yapılır?

Oyun Sitesi Nasıl Kurulur?

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza oyun scripti ile ilgili bir tanıtım yazısı aktarmak istiyoruz. Siz oyun sitesi kurmak istiyorum bedava şekilde diyorsanız o zaman bu özelliklere sahip bir scripti gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bu sitenin yapısı oop – class kodlama sitili ile yapılandırılmıştır. Sistem kendi içerisinde öz temalarını bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra kendi temanızı da sisteme yükleyebilmek adına yönergeler içermektedir. Yeni oyunlar ekleyebilme var olan oyunları silebilme ya da düzenleyebilme gibi özellikleri içermektedir. Oyunlarınıza sistem üzerinden editör atayabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlamak istediğiniz bir oyun var ise bunu ne zaman yayınlamak istiyorsanız o şekilde bir zamanlama ayarı yapabilirsiniz.

Sistem kontrol paneli ile kusursuz işlem yapmanıza imkan tanımaktadır. Panel sayesinde kategori ekleyebilme ve silebilme özelliği mevcuttur. Aynı zamanda etiket ya da tagleri bu panelden kontrol edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman konu ekleyebilme alternatifinizde mevcuttur. Bu panel ile oyunlarınıza gelen yorumları koordine edebilir iletişim formu düzenleyerek size ulaşmak isteyenlerden haberdar olabilirsiniz.

Sitenize genel tekil ziyaretçi sayısını görebilirsiniz. Sitenizde footer yazısını düzenlemek için gerekli bölüm reklam alanları düzenleme konusunda yardımcı olacak bölüm eklenen her oyun ve kategoriler için özel meta ayarlarının yapılabileceği alanlar ve çok daha fazlası. Oyun sitesi kurmak istiyorum bedava diyorsanız bu yazımızın sizi katkısı olacağını düşünüyoruz. Daha fazla detay için net üzerinden araştırma yapabilirsiniz.

İnternet üzerinde bir çok ücretsiz Flash Oyun scripti bulabileceğiniz gibi WordPress altyapısını kullanarakta oluşturabilirsiniz.

Previous Nasıl indirme sitesi yapılır?
Next Youtube Benzeri Video İzleme Sitesi Yapımı.

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

İlk yorumu siz yapabilirsiniz. Yorum yap!