Dumpper’a kardeş geliyor.

Dumpper zirveye çıkışı

Dumpper programı ile ilgili bir çok makale yazıldı. Bir çok çalışma yapıldı ve bir çok kullanıcıya sunuldu. furkantunahan.com olarak dumpper programı yayınlarında ve çalışmalarında 1 senelik bir ara sonrasında program desteğini tamamen kaybetmiş ve çok gerilemiş durumdaydık. Bu durumun çözümünü yine daha önce aldığımız Dumpper.NET sayesinde ulaştık diyebiliriz. Sitemiz darmadağın halde kendine bile hayrı yok durumundayken risk alarak gözden çıkardık ve zirveye Dumpper ana sitemizi taşımaya karar verdik. Büyük çalışmalar ve sabır sonrasında hak ettiğimiz yerdeyiz. Zirvede.

Dumpper kardeş sitesi

Dumpper bizi biz yapan şey. İlerleyişimizi çok büyük bir oranda hızlandıran dumpper için bütün kaynakları seferber etmeyede hazırız. Ama sadece program odaklı çalışmak yerine genel bilgi kaynaklarımızı buluşturduğumuz bir blog daha oluşturmaya karar verdik. Bunun adına Dumpper.ORG dedik. Kardeşi olarak bildik.

Dumpper site içeriği

Sitenin içeriği hakkında bir cizgi çizmiyoruz. Genel kategoriler ile en popüler ve hit kaynağı olabilecek konular tercihi ile ilerleniyor. Bir çok siteye kaynak olabilecek çalışmalarımızı sadece kendi sitelerimiz üzerinde paylaşmamız çoğu zaman bencillik olarak düşünülsede zamanında yardımlaşmalardan çok zarar gördük. Bunun için benzil şekilde ilerlemekte bizi sıkıntıya sokmuyor.

Dumpper indiren ücretsiz interneti kazanıyor

Wifi şifre kırma programı son yıllarda en çok aranan ve kullanılan programdır dumpper programı. Bu program ile wifi modemlerin şifrelerini kırabilir veya görebilirsiniz. Modemlerdeki wps açığını kullanarak modemi kırmayı başaran dumpper programı sayesinde bir çok kişi evde bedava internet kullanıyor.

Previous Çorum Laptop Tamir
Next Socialmat v1.6.2 - Sosyal Ağ Platformu Arkadaşlık Scripti

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

İlk yorumu siz yapabilirsiniz. Yorum yap!