Catlak’tan SEO önerileri

tek-kelime-seo[1]

Webmasterlar için seo önemi ilk başlarda bilinmez. Sonrasında SEO ile tanışan kullanıcılarda yalnız seo desteğiyle kötü yollara düşebilir ve büyük hallerle kurulan siteleri kötü seo yapılması nedeniyle çöp siteler arasına katılır.

Catlak Blog desteklerimiz ile SEO önerileri platformunda destek vermektedir.

Web sitelerinin Seo ayarlarını site içi seo ve site dışı seo önerileri ile çözüme kavuşturuyor. Bir çok yerde aynı makaleleri bulmanız mümkündür ama bu kadar sade ve anlaşılabilir seo olmayacaktır.

SEO önerileri

Catlak Blog, WordPress tabanlı olarak site içi seo, backlink alma yöntemleri , Site optimizasyonları ve bir çok kategoride size destek vermektedir.

Previous Socialmat v1.6.2 - Sosyal Ağ Platformu Arkadaşlık Scripti
Next Site ziyaretçi ve hit arttırma

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

İlk yorumu siz yapabilirsiniz. Yorum yap!