Belliki dünya bizi yenecek.

Geçmişimizde bıraktığımız insanlar vardır. Şuan nasıldır ne yapar bilmediğimiz. Bilmesek daha iyi olacak tabi böyle şeyleri. Önemli olan onlar değil zaten, onlardan sonra ben nasıl oldum. Sen nasıl kaldın. Onların gidişi değildi beni bu hale getiren biliyorum. Dünya yaptı, hep karşı koyduğum bu hayat yapısı. Belliki benide kendine köle yapacak.

Olmasak mı, isyan etsek herkes gibi olmasak. Büyük hayaller kurup karaktersiz birilerine vermesek olmaz mı. Olmaz tabi toplum beni öyle bir eleştirirki ben benden utanırım. Sadece eleştirirler aslında o kadar önemlimi toplumun düşünceleri ondan da emin değilim.

Previous SEO Araçları | Backlink Speed Full İndir
Next İnsanlar kaldırılmak ister.

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

İlk yorumu siz yapabilirsiniz. Yorum yap!