Buradasınız
Anasayfa > Para Kazanmak > Bc.Vc ile sitenizden para kazanın ( $325.66 )

Bc.Vc ile sitenizden para kazanın ( $325.66 )

Ekran Alıntısı

 

bc.vc – a modern URL shortener nedir?

bc.vc – a modern URL shortener bir URL kısaltma servisidir. İnternet üzerinde linklerinizi paylaşacaksınız ve bundan para kazanacaksınız! Hemen bir ücretsiz hesap kaydedin ve URL kısaltmaya başlayın. Sizin linklerinizin her ziyaret edilişinde para kazanırsınız.Google için örnek URL: http://bc.vc/?r=41738 Kısa URLlerinizi Facebook, Twitter, forumlar, kişisel web siteler ve herhangi bir sosyal ağ sitesi üzerinde paylaşın.

 

Neden bc.vc – a modern URL shortener?

Linkleriniz ile $4.00/1000 tekil ziyaretçi için kazanın. Text alanı kısıtlı olduğunda çok işe yarayan kısa URLlerinizi oluşturun. Bütün reklamlar rahatsız edici içerik bulundurmamaktadır. Kazançlarınızı anlık olarak raporlayabilirsiniz. Linkleriniz ziyaret edilsin ve %10 komisyon kazanın! Kullanışlı çok fazla aracımız vardır – Toplu URL kısaltıcı, Kolay Linkler, 10$ gibi çok özel ödeme talebi limiti.

KAYIT OL 

Referasn üyelerine detaylı açıklamalar ve gelir arttırımı için yardımlarda bulunulucaktır.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.

Bir Cevap Yazın

Top