Bc.Vc ile sitenizden para kazanın ( $325.66 )

Ekran Alıntısı

 

bc.vc – a modern URL shortener nedir?

bc.vc – a modern URL shortener bir URL kısaltma servisidir. İnternet üzerinde linklerinizi paylaşacaksınız ve bundan para kazanacaksınız! Hemen bir ücretsiz hesap kaydedin ve URL kısaltmaya başlayın. Sizin linklerinizin her ziyaret edilişinde para kazanırsınız.Google için örnek URL: http://bc.vc/?r=41738 Kısa URLlerinizi Facebook, Twitter, forumlar, kişisel web siteler ve herhangi bir sosyal ağ sitesi üzerinde paylaşın.

 

Neden bc.vc – a modern URL shortener?

Linkleriniz ile $4.00/1000 tekil ziyaretçi için kazanın. Text alanı kısıtlı olduğunda çok işe yarayan kısa URLlerinizi oluşturun. Bütün reklamlar rahatsız edici içerik bulundurmamaktadır. Kazançlarınızı anlık olarak raporlayabilirsiniz. Linkleriniz ziyaret edilsin ve %10 komisyon kazanın! Kullanışlı çok fazla aracımız vardır – Toplu URL kısaltıcı, Kolay Linkler, 10$ gibi çok özel ödeme talebi limiti.

KAYIT OL 

Referasn üyelerine detaylı açıklamalar ve gelir arttırımı için yardımlarda bulunulucaktır.

Previous PhotoFiltre – Türkçe Resim Düzenleme Programı İndir
Next BC.VC Link Kısaltma ile Siteniz Üzerinden Para Kazanma Yolu

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

İlk yorumu siz yapabilirsiniz. Yorum yap!