Buradasınız
Anasayfa > Master > Aylık 5$ VPS Server Sahibi Olun – Kendi VPS Hostinginizi Oluşturun

Aylık 5$ VPS Server Sahibi Olun – Kendi VPS Hostinginizi Oluşturun

Merhaba bir çok kişinin sıkıntısı kaliteli ve ucuz hosting bulmak. Bunun bir çok alternatifi var tabiki gayette ucuz fiyatlara.    Bu kadar ucuzken hâla free domain ve host kullananları anlamıyorum hatta.   Behsettim 5$’lık vps sitesi tabiki Digital Ocean  kendi içinde farklı paketleri bulunan site  5$ paketinde 512 MB Ram  1 CPU  –  20 GB SSD –  1000 GB Trafik  oluşturmuş.

 

Basit şekilde anlatmak gerekirse ortalama fiyatı 12 tl olan bu vpsle kendi hosting vps’inizi oluşturabilir hatta basit reseller paketlerde hazırlayabilirsiniz.

Bunun için size sunulan birçok free hosting control paneli mevcut. Ama tabiki lisanslı olarak Cpanel veya Plesk panellerde alabilirsiniz.

free,hostin,resellerfree,hostin,reseller

 

Birçok bölgede datacenter mevcut ve istediğiniz yerden başlayabilirsiniz. Kurulumları gayet basittir.  Kendi web server’ınızı kurmak için sadece maksimum yarım saatlik bir kurulum gerekiyor. Tabiki bu panel kurulumu. Bir çok kontrol panel denedim ve içlerinde en sağlıklısı olarak size önerdiğim Centos control panel.

İşletim sistemleri linux tabanlıdır Windows  VPS yok

Kurulumuda gayet basit olan panel sizi rahatlıkla sitelerinizi barındırmanızı sağlayacaktır.

Üye ol ve fiyatları incele

Referans üyeliklerinde 10$ yani 2 aylık ücreti bonus olarak verilmektedir.  ve yeni üyeler davet ettiğinizde size 25$ verilmektedir. Bu zincir sayesinde vps bedavaya gelmektedir.

Vps oluşturabilmeniz için  kredi kartı bilgileri vermeniz gerekmektedir.  Güvenerek verebilirsiniz. Sonrasında kart bilgilerini ve üyeliği kapatmanız durumunda para kesintisi olmayacak.,

veya

Paypal hesabınızdan 10$ yatırmanız gerekmektedir.

 

Referans üyeliklerinde control paneli kurulumu ve anahtar teslim hosting paneli kurulumu yapılacaktır.  Satın alma sorundasında veya öncesinden soru ve destekleriniz için facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Örnek Server İP

 

Facebook Sayfası

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım