Buradasınız
Anasayfa > Seo > SEO (arama motoru optimizasyonu)

SEO (arama motoru optimizasyonu)

SEO Önerileri 

Arama motoru optimizasyonu (SEO) içeriğin tarafından sıralanır geliştirmek istiyor web sitesi geliştirme bir alandır arama motorlarında içinde organik arama sonuçları . Çeşitli yaklaşımlar emin web sitesi mimarisi kolay ziyaretçiler içeriği bulmak ve sayfaları mobil dostu ve hızlı bir şekilde yüklenmesi için yapar yapma dahil bu hedefe ulaşmak için alınır.

Web siteleri göre, kendi sıralamalarını iyileştirmek yardımcı meşru şirket bulunmasına rağmen , Google SEO hakkında ‘ın sayfasında, e-posta mesajlarının gelmesi çoğu böyle teklifler az-hiçbir değeri yoktur. Arama motorunun kendi Webmaster genellikle Google (oldukça düşüktür olan) arama sonuçlarında iyi görünmüyor düşündüren SEO pazarlama teklifleri alır. Webmasters Google’ın önerisi? Gece yağ yakmak “için ne gibi arama motorlarına ilişkin istenmeyen e-posta için aynı şüpheciliğin” “diyet hapları veya görevinden alınmış diktatörlerden fon aktarımına yardımcı olma istekleri.”

SEO özgün makale

Yerine çalışmakla oyun sistemi , siteleri yararlı içerik ve iyi bir kullanıcı deneyimi (ile ziyaretçi sağlayan odaklanmalıdır UX ). Kısmen sahte teklifler çoğalması, Terim arama motoru optimizasyonu bazı çevrelerde olumsuz bir üne aldı. Web sitesi ziyaretçi odağı koymak için, kısaltması SEO için durmak gerekir ileri sürülmüştür arama deneyimi optimizasyonu .

SEO projesi başlamadan önce, site sahipleri dikkatle her arama motorları sağlayan web yöneticisi yönergelerine okuyun ve tavsiye edilen en iyi uygulamaları takip etmelidir. Sadece sayfaları daha iyi rütbe yardımcı olabilir, ancak sitenin neden olabilir öneri uyulmaması yanlış dizine alınmasını bu sayede olacaktır değil. Daha da kötüsü, site tamamen arama motoru kara listeye olabilir. Bazı siyah şapka SEO gibi teknikler, anahtar kelime doldurma , SEO eşdeğer olduğu kabul edilir spam ve arama motorları onları cezalandırabilir olacaktır.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Furkan Tunahan
Tamamen "GRi"

3 thoughts on “SEO (arama motoru optimizasyonu)

  1. özgün makale konusunda sizin sitenizin yazıları örnek olabilir kullanıcılar çünkü bütün konularınızı takip ediyorum özgün hepsi teşekkür güzel makale olmuş.

Bir Cevap Yazın

Top
Paylaşım