You are here
Home > Kişisel Gelişim > Alışkanlıklarımızı başarıya nasıl dönüştürürüz.

Alışkanlıklarımızı başarıya nasıl dönüştürürüz.

aliskanlikleri-sekillendirmek-basarili-olmak

İnsan olarak, yaptığımız her şeyin% 40 alışılmış olduğu – en kısa sürede biz ofiste varmak bizim e-postaları kontrol sabah diş fırçalama dan. Ortalama olarak, alır Sosyal Psikoloji European Journal göre, 66 gün yeni bir alışkanlığı oluşturmak için.

sadece bir kötü alışkanlığı kırmak ve daha iyi bir yaşam hedeflerine ulaşmak için hayatımızın küçük bir parçasını sürse de, çoğu kez bunu bulmak çok zor. Ama neden, kötü alışkanlıkları bırakmanın yararları o kadar açıktır ki?

kötü alışkanlıklara yenik düşen bizi zayıf hissediyorum ve çoğumuz yine aynı kötü alışkanlıkları zaman ve yinelenen takılıyorum neden olan, daha denemek için güven eksikliği olabilir. Değişim belirli bir şekilde bir şeyler yapmaya alışkın olduğumuz zaman son derece stresli olabilir, ama daha iyi alışkanlıkları değişen hayatımızın üzerinde kalıcı olumlu etkisi vardır olabilir.

en biz kötü alışkanlıkları unutmak ve yeni, daha iyilerini kabul edebilirsiniz bazı yönlerden bir göz atalım.

Neden Biz Alışkanlıkları Form musunuz?

Sinirbilimciler belirli davranışlar bilinçaltında otomatik hale geldiğinde, beynimiz olarak çok çalışmak zorunda olmadığını keşfettim. Beynimiz bir süre kapalı durgun böylece temelde, biz alışkanlıklar! Ne anlama geliyor? Bu kendiliğinden sıradan dışında bir şey yapıyor demektir egzersizleri beynimizin!

(Ve tabii ki, bir an için alışkanlık sonları).

Onları premeditating Bad Alışkanlıkları Kür

Kötü alışkanlıkları genellikle biz sağlıklı seçenekler hitap etmez bir işyerinde öğle yemeği yemek için karar gibi, daha önce yapılmış bir kararın sonucudur. Hata Oturarak ve menü okuyorsanız “oh bok” ana kadar aklına olmayabilir ( “Lanet olsun, oh iyi ben çift cheeseburger ve patates alacağım, burada tekrar sona erdi ettik”) . Daha sık değil kötü alışkanlıkları neden daha çünkü kasıt, anahtar diğer “Ben bugün çok sağlıksız yeme oldum beri, ben de o tam şeker Coca Cola ve Coca-Cola Zero unutun olabilir.”: Örneğin kötü alışkanlıklar ⏤ Hayır hayır hayır.

kötü alışkanlıkları aşağı belirterek ve uygulanabilir alternatiflerin ile geliyor sadece onları atlatmak için yardımcı olmaz, aynı zamanda daha kolay kendini cezalandırma biçimi gibi hissetmiyorum çözümleri ile gelip yapacak.

Kötü Alışkanlıkları Aşağı Yazma Alışkanlığı Başlarken

1470218067writing

Bu durumda, not “Öğle yemeği için sağlıklı bir şey yiyin” diyebilirsiniz. “Öğle yemeği için sağlıksız bir şey yemeyin” olumsuz çağrışımları vardır ve için utanç altında yatan duyguları neden olabilir geçmiş alışkanlıkları – o gerçekten yaklaşım bir fark yaratıyor. Pozitif hisler daha motivasyon eşittir. Hala ilk başta bu zor bulursanız, basit bir “su veya öğle yemeğinde bir şekersiz içki” ile küçük başlamak ve daha büyük hedeflere yol çalışması (anlaşılabilir, kolay olması gerekiyordu değil).

app liste veya yapılacaklar dijital alışkanlıklarınızı belirterek her yerde notlarınızı alabilir ve onlar için hatırlatıcı ayarlamak için izin verecektir.

Size yardımcı olacaktır 3 Uygulamalar İyi Alışkanlıkları Form

Wunderlist ve saire önemli görevleri, tarihleri, yaklaşan etkinlikler, aşağı belirterek küçük ama kitlesel kullanışlı yapılacak uygulama. Neden kötü alışkanlıkları kırmak için kullanılır? Wunderlist, 7 am sağlıklı bir kahvaltı ya da sıkmak günün belirli saatlerinde su içmek için (cep, tablet veya bilgisayar üzerinden) kendinize hatırlatmak için harika bir yoldur 10 dakikalık beyin egzersiz sırasında daha iyi zihinsel performans için 8 am (aynı zamanda kötü alışkanlıkları defetmek yardımcı olmak için irade artıracak!) bir gün.

Bu çıkın! Son yaptın olmamalıdır şey yaptım çünkü ne kadar süredir size söyler bir uygulama. İnsanlar kazanan çizgileri kırmak istemem, bu yüzden sigara gibi kötü alışkanlıkları kırmak için mükemmel bir yoldur. Bu bütün bir haftayı sigara serbest gittin çok ödüllendirici görme var. Hatta size her zaman bir bonus bu alışkanlıkları, kırma kaydetmek ne kadar para bilmesini sağlar!

Alışkanlık Listesi Wunderlist birleştirir ve bu çıkın. Bu size bunları yapmadan gittin ne kadar, görsel çubuk grafikler ile size bildirerek, kötü alışkanlıkları kırmak yardımcı olur, ama aynı zamanda iyi alışkanlıklar için hatırlatıcı (yapılacaklar listesi tarzı) ayarlamanızı sağlar. Uygulamanın gün boyunca gerçekleştirmek için sol ne alışkanlıkları bir görsel hatırlatma olarak rozetleri kullanır. Hatta kendinizi uygulamayı kullanma alışkanlığı almak için bir hatırlatıcı ayarlayabilirsiniz!

Sonuç

1470217861running

Demek sonunda kötü bir alışkanlık imha ettik! Eğer gerçekten kötü bir alışkanlığı asla unutmayacağım ve sonsuza kadar onları geri düşme riskiyle çünkü Ama, orada bitmiyor. Daha sonra bu makalede yer imi daha adil durumda!

aktif kötü alışkanlıkları hakkında kendinizi hatırlatarak, sizin bilinç önüne getirmek ve çok geç olmadan onlarla başa çıkmak.

Ne kötü alışkanlıkları çok uzun süre etrafında taşıma, ya da önemli ölçüde hayatınızı geliştirmek için dayak yemiş?

Bilginin Kaynağı Zirvedir


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.

Bir Cevap Yazın

Top