Adobe Macromedia Dreamweaver 8 + Fireworks 8 + Flash 8 + Keygen Full

images (1)

Fireworks 8 Nedir ?

Fireworks 8 fotograflarınızı kolayca düzenleyebileceğiniz, Siteniz veya kurumsal firmanız için logo banner ve tasarımları yapabileceğiniz çok yüksek çözünürlükte projelerinizi üzerinde hazırlayabileceğiniz adobe kaynaklı bir görsel editör programıdır. Diğer proğramların yanısıra ne kadar basit gözüksede bir çok işlemi yapmanıza elverişlidir. Ve kat kat daha kolaydır. Freworks 8’i ve Keygeni konu altındaki linklerden indirebilirsiniz.

 

 

indir

Dreamweaver 8 Nedir ?

Dreamweaver 8 basitçe anlatılmak gerekirse site yapma programıdır. Eğer kod bilginiz yoksa ve sitenizi kendiniz yapmak istiyorsanız bu program tam size göre. Bu program sayesinde sıfır kod bilgisiyle kendi sitenizi yapabilirsiniz. 3 fonksiyonlu tablosu ile kod editörüyle çalışma imkanınızda var tabiki. Dreamweaver 8 ve Keygeni konu altındaki linklerden indirebilirsiniz.

images

Flash 8 Nedir ?

Flash 8 bir çok kullanıcının bildiği gibi flash animasyonlarınızı ve hareketli resimlerinizi gif şeklinde oluşturabileceğiniz bir programdır. Kurumsal tanımınızı ve Flash reklam veya bannerlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz kullanımı gayet basit bir programdır. Flash 8 ve Keygeni konu altındaki linklerden indirebilirsiniz.

 

3 in 1 – Tümünü tek part indir

Fireworks 8 İndir

 

Dreamweaver 8 İndir

 

Flash 8 İndir

NOT : Keygen 3 Program İçindede Mevcuttur – Rar şifresi yoktur –

Previous Aşk her göze farklı gözükür!.
Next Ne mutludurki ego'yu kullanmayı bilene !.

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

10 Yorum

  • furkantunahan
   Mayıs 07, 15:13 Reply

   Gün içinde link yenilenecektir. Bilgilendirme için teşekkürler.

 1. ihsan
  Ocak 16, 14:21 Reply

  işime yaradı teşekkürler.

  • furkantunahan
   Haziran 17, 10:49 Reply

   İşinize yaramasına sevindim. Tercih için teşekkürler.

 2. emre
  Mart 20, 07:23 Reply

  furkan bey yapmış oldugunuz macromedia paylaşımları çok güzel ve başarılı emeginize elinize ve yüreginize saglık yardımlarınızı için teşekkürler…

  • furkantunahan
   Haziran 17, 10:49 Reply

   Düşünceleriniz için teşekkürler, Elimden geleni yapıyorum.

 3. özgür
  Ağustos 10, 12:08 Reply

  Teşekkürler kardeşim ayrı ve tek pakette koymayı çok iyi düşünmüşsün emeğine sağlık

 4. macromedia fireworks
  Ekim 27, 21:59 Reply

  Kardeşim çok teşekkür ederim , bu yorumumu okuyan bir kardeşimiz varsa gözü kapalı indirim kursun linkler de 5sn bekletiyor gabila kardeşimiz site masraflarını karşılamak için böyle bir şey yapmış arada kampanya veya diyer sitelerin reklamı gözüküyor ama 5sn sonra sarı butona basınca macromedia fireworks indiyor ona keza macromedia dreamweaver iniyor sorunsuz gerçekten çok teşekkür ederim

  • Furkan Tunahan
   Ekim 28, 00:51 Reply

   Eyvallah kardeşim yorum ve düşüncelerin için teşekkür ederim.

Yorum yapmak ister misin?