You are here
Home > Eklenti ve Proğramlar > Adobe Illustrator CS5 Portable Full Tek Link İndir

Adobe Illustrator CS5 Portable Full Tek Link İndir

portable illustrator

Adobe Illustrator CS5 gelişmiş bir vektörel çizim yazılımıdır. Grafiker ve tasarımcıların sıkça kullandığı programların başında gelir. Birçok firma ve şirket tarafından tercih edilen Adobe Illustrator; profesyonel çizim araçları, gerçek fırçalar, gelişmiş önizleme ve daha birçok özelliği barındırır. İndireceğiniz sürüm portable versiyon olup, flash belleklerinizde programı taşıyabilirsiniz.Kurulum gerektirmeden tek tıklama ile çalıştırabilirsiniz.

portable illustrator

 


Link Düzeltilmiştir ve Portable İllustrator 151MB olarak yandexe upload edilmiştir. Bc.vc reklamı 5 sanye sonra görüntüledikten sonra indirme sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

Bilginin Kaynağı Zirvedir


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?:(( )
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.

4 thoughts on “Adobe Illustrator CS5 Portable Full Tek Link İndir

  1. Teşekkürler öncelikle.Benim maruzatım program açılıyor ama save yapılmıyor save yapınca kapatıyor kendini ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

    1. Muhtemelen windowstan veya bilgisayar özelliklerinizden kaynaklanan bir sorun olabilir. Daha önce sorunu yaşamadım. Uyumluluk ve yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Top