Adobe Illustrator CS5 Portable Full Tek Link İndir

Adobe portable illustrator gelişmiş bir vektörel çizim yazılımıdır. Grafiker ve tasarımcıların sıkça kullandığı programların başında gelir. Birçok firma ve şirket tarafından tercih edilen Adobe Illustrator; profesyonel çizim araçları, gerçek fırçalar, gelişmiş önizleme ve daha birçok özelliği barındırır. İndireceğiniz sürüm portable versiyon olup, flash belleklerinizde programı taşıyabilirsiniz.Kurulum gerektirmeden tek tıklama ile çalıştırabilirsiniz.

Kurulumsuz tek tıklama ile çalışan portable illustrator dosyası kuruluma göre daha küçüktür ve bütün işletim istemlerinde kolaylıkla çalışır. Parça dosyalar taşımak zorunda kalmazsınız ve uzun kurulum süresi beklemek zorunda kalmazsınız

 


Link Düzeltilmiştir ve Portable İllustrator 151MB olarak upload edilmiştir. Bc.vc reklamı 5 sanye sonra görüntüledikten sonra indirme sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

 

Previous Link Kısaltma Siteleri
Next PhotoFiltre – Türkçe Resim Düzenleme Programı İndir

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

4 Yorum

 1. necati
  Mayıs 16, 11:59 Reply

  selam arkadaş illustrator diye usercloud linkine photoshop koymuşsun aferin sana

 2. mert
  Ocak 15, 18:02 Reply

  Teşekkürler öncelikle.Benim maruzatım program açılıyor ama save yapılmıyor save yapınca kapatıyor kendini ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

  • Furkan Tunahan
   Ocak 15, 18:36 Reply

   Muhtemelen windowstan veya bilgisayar özelliklerinizden kaynaklanan bir sorun olabilir. Daha önce sorunu yaşamadım. Uyumluluk ve yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Yorum yapmak ister misin?