Adcash Reklam Ödeme Kanıtı 122 EURO

Merhaba arkadaşlar, daha önce açtığım adcash başlıklı konulardaki anlatıldığı gibi siteniz üzerinden para kazanmanız mümkündür. Minimum taleb 100Euro olduğu için beklemek zorunda kaldık. ve sonunda hesabıma ödeme gerçekleşti. Dekont ve fatura görüntüleri aşağıdadır.

 

adcash

 

Fatura çıkışı 122.73 EURO  fakat garanti bankasıyla çalışmak gibi bir hata yaptım ve hesabıma geçen 94. EURO oldu bankayla görüştüğümde 27 EURO Komisyon kesildiğini öğrendim.

Adcash yetkilileriyle görüşerek ödemeleri paypal aracılığı ile almaya başlıyoruz. %3.95 gibi bir komisyonla ödemeleri alabileceğiz.

 

garanti

 

Güncelleme

Adcash hesabının silinmesi üzerine Adcash için dolandırıcı, sanırım yanlış yazmış benim panelimede yanlış demiş bir arkadaşımız. Yaklaşık ikinci yıla girmek üzereyim adcashtan hiç bir sorun yaşamadım. Hesabınızı kurallara uygun şekilde kullanırsanız sorun olmayacaktır.

Uzun zamandırda bu konuyla ilgilenmemiştim yorum iyi oldu aslında konuyu hatırladım. İlk fatura döneminde yazmıştım. Şuanki faturalarım aşağıda ekran görüntüsü alınmıştır. Paypalla sorunsuz yaşadığım reklam gelir akışını paypaylın kapanması ile mecburen skrill üzerinden yapmak zorunda kaldım. Ödemeyi hesabıma transfer ettim ama gelişini bekliyorum mecburen skrill hesabının ekran görüntüsünü atabildim.

Sorun ve sorularınız için yorum yapabilirsiniz…

 

adcash-guncelleme

 

Skrill Ödeme ve Adcash Ödemesi

skrill-odeme

 

Previous WordPress Menülerine ikon Ekleme
Next Zenginlik bizi kör etti @dahacokpara

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

6 Yorum

 1. fullfilmsitesi
  Haziran 18, 01:38 Reply

  Merhaba, benim film sitem var. Toplam 6k ziyaretçi, 4k tekil ziyaretçimiz mevcut. 25 bin den fazla sayfa görüntüme var. Sizde ne yapmalıyım.

   • fullfilmsitesi
    Eylül 05, 19:49 Reply

    Panel sizde yanlış yazdığım açık, düzeltebilirdiniz. sorun çözüldü. adcash reklam şirketi ödemeyi yapmayıp hesabımı tamamen sildi. Adcash güvenilir değildir..

    • Furkan Tunahan
     Eylül 10, 21:38 Reply

     Konu ile ilgili gerekli güncellemeler yapılmıştır. Konu güncelleme bölümünü inceleyebilirsiniz.

 2. diyarbakır evden eve
  Ocak 11, 22:22 Reply

  Bu reklam sitesini kendi sitem için değerlendirdim. Bana 200euro ödeme yapmadılar. üstüne üstlük hesabımı sildiler. Gerçekten faylalı sitelere yönelmenizi tavsiye ederim.

  • Furkan Tunahan
   Ocak 11, 23:20 Reply

   Son güncelleme ekran alıntısı atılmıştır. Hesabım şuan 1000 Euro’u aşkın ve bunun 968€ ödeme olarak aldım. Eğer sizin 200€ ödenmediyse kesinlikle bir hile vardır.

Yorum yapmak ister misin?