A101 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 Aktüel Nedir?

Uzun yıllardır gündemde olan bir indirim var. Bu aktüel ürünler olarak bilinen a101 ve Bim başlıca olmak üzere gıda mağazalarının haftalık olarak indirimleridir. Bu indirimler normalde satmadıkları ek ürünleri uygun fiyata sundukları bir durumdur. Müşteriler a101 aktüel ürünlerini normalde temin edemeyecekleri için bu ürünleri almak istiyorlar. Elektronik başta olmak üzere mutfak eşyaları tava tencere tabak fırın gibi bir çok ürün ve mobilyada sunmaktadır. Normalde çok pahalı fiyatlara alınabilecek olan Elektronik ürünler biraz daha düşük seviye modeller orta seviye a101 aktüel ürünleri sayesinde müşterileri ile buluşuyor. Özellikle 16GB ve 32GB flash belleklerin indirimde olduğu dönemlerde büyük bir taleb görülmektedir. Bu ürünler müşterilerin büyük ilgisini çekmektedir. Çünkü normal fiyatları parakende satışları satıcıya bağlı olarak arttırılabiliyor. Toplu indirim haftasında bu ürünler çok iyi fiyatlara alıcı bulabiliyor.

A101 Aktüel ürünler

Ürünler bir çok kişiye göre kalitesiz gelebiliyor ama bir çok kişide fiyatıyla orantılı olduğunu ve yeterli olduğunu söylüyor. Yani normalde 1000 liralık bir ürünün aynı kalitesini 100 liraya vermesi beklenemez.

Makale devamı hazırlanmaktadır. Çatlak blog daha bir çok bilgi ile makalelerini sürdürüyor. Teknoloji ve dünya genel bilimleri gibi bir çok konuda yayın ailesini büyütmeye devam ediyor. Daha ilgili ve daha güçlü adımlar atmaktadır. Catlak Blog hakkında daha çok bilgi ile ziyaret edebilirsiniz.

Previous Dumpper indir Wifi Şifre Kırma Programı
Next MagOne v4.8.4.9 Wordpress Magazin ve Blog Teması

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış!

İlk yorumu siz yapabilirsiniz. Yorum yap!