9 Tane Sayfa Bulunamadı ve 404 NotFound Mobil Uyumlu Template

sayfa-bulunamadi-404-not-found

 

Sitenizin sayfa bulunamadı hatalarını kullanıcılara daha güzel gösterebilmek için biraz görselliğe ihtiyacınız var.

Yapım aşamasında scriptleri olarakta kullanabileceğiniz bu templateler görsellik bakımından sizi daha iyi yansıtacak ve mobil uyumluluğu sayesinde mobil kullanıcılarınız daha rahat hareket edebilecekler.

Demo adresi ve indirme linkleri aşağıdadır. İçerisinde 9 adet yapım aşaması ve not found hatası olarak kullanabileceğiniz templateler bulunmaktadır. Bunları isterseniz sitenize entegre edin isterseniz direk koyarak yapım aşamasında görünümü verin.

 

Tür : HTML

Demo : DEMO

İndir : LİNK

Previous Başlıca Dumpper Hataları ve Çözümleri
Next Wordpress Kafe ve Restoran Teması İndir

Yazar Hakkında

Furkan Tunahan
Furkan Tunahan 337 Paylaşım

Kötülerin kuralları yoktur, kötü olmaları için nedenleri vardır. Kalede saklanmış olanı dışarı çıkardılar. SEO Uzmanı savaşa başladı. Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Bir gün gelir belkide deniz kenarındaki yeşillikler içerisindeki evimde mutlu makaleler yazarım sadece kendim için. Kimse okumasın isterim belki. Belki birileriyle zirveye çıkmak için savaşmam. Belkide bir gün belkileri bırakabilirim.

Yazarın bütün yazılarını gör →

2 Yorum

 1. Erdal
  Temmuz 05, 04:34 Reply

  Yorum yaparken bile reklam cikiyor aq… Sitenin her haltina reklam yerlestirmissin sonra kalkip Adblock’u kapat diyorsun. Biz Adblock’u senin gibi reklam yayincilari yuzunden kullaniyoruz zaten…

  • Furkan Tunahan
   Temmuz 07, 01:19 Reply

   Duygusal yorumunuz için teşekkürler. Sadece duygulandım.

Yorum yapmak ister misin?